راهنمای خرید و معرفی بهترین پاوربانک

شنبه 11 بهمن 1399
21:50
احمد رضایی

راهنمای خرید پاوربانک بزرگترین ترس شما این است که وقتی از خانه دور هستید می توانید گوشی هوشمندتان کاملاً تخلیه شود و نمی توانید باتری را در زمان مناسب شارژ کنید؟ خوب ، من کاملا شما را درک می کنم. با توجه به اینکه تقریباً تمام عملیات امروز بر روی تلفن همراه انجام می شود که حاوی اطلاعات شخصی زیادی است ، ترس از این نوع بیش از حد قانونی است. خوشبختانه با شارژرهای قابل حمل پاوربانک خوب ، می توانید به راحتی آن را پیکربندی کنید. چطور میگی شما قبلاً در مورد دوستان خود شنیده اید ، اما نمی دانید چیست ، و قبل از هر چیز نحوه استفاده از آن را نمی دانید. مشکلی نیست ، می توانم آن را برای شما توضیح دهم.

اگر به من چند دقیقه وقت گرانبها اختصاص دهید ، در واقع می توانم آن را مطابق با مضمون و علامت ، نحوه عملکرد بانک انرژی Una توصیف کنم ، که علی رغم ظاهری فراتر از نظر شما ، بسیار ساده است. در خطوط بعدی ، ابتدا خواهیم فهمید که این چیست ، مشخصات این "دستگاه" چیست ، سپس نحوه استفاده از آن برای "روشن کردن" باتری تلفن همراه شما و همچنین هر دستگاه فن آوری دیگری که استفاده می کنید داشته باشید ، که باید دوباره شارژ شوند ، به همین دلیل یا دلیل دیگر نمی توان آنها را مستقیم به پریز برق متصل کرد. به طور خلاصه ، در پایان خواهید دید ، شما یک تصویر نسبتاً کامل از وضعیت خواهید داشت.

بنابراین ، سرانجام ، چگونه می توان در نهایت مکالمه را ترک کرد و نزدیکتر شد. تو خیلی خوب هستی. سپس چند دقیقه وقت صرف کنید ، تنظیم کنید و روی مطالعه این کتابچه راهنمای کامل تمرکز کنید. صمیمانه امیدوارم بتوانم ایده های شما را در این زمینه روشن کنم. خواندن مبارک!

کد پستی:
بانک انرژی چیست؟

برای شروع ، بیایید سعی کنیم بفهمیم Power Bank چیست. اینها اساساً دستگاههایی هستند که به شما امکان می دهند انواع دستگاهها را شارژ کنید: تلفن های همراه ، تبلت ها ، ساعت های هوشمند ، لپ تاپ ها و ... در هر مکان و تحت هر شرایطی. بعد ، آنها باتری های خارجی قابل حمل با یک یا چند پورت USB برای اتصال دستگاه های قابل شارژ دارند.

آنها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند (معمولاً "صابون" یا "لوله") و ظرفیت و عموماً به قدری بزرگ هستند که به راحتی حمل می شوند ، مثلاً در جیب یا کوله پشتی ، و در نگاه اول به صف می شوند.

بازار و پاور بانک چقدر عظیم است ، باید توجه داشت که همه با همان کیفیت و استانداردهای امنیتی ایجاد نشده اند ، بنابراین همیشه باید توجه ویژه به آنچه می خواهید خریداری کنید و اول از همه وجود هر گونه تراشه در آن ، می تواند شارژر را کنترل کرده و از اضافه بار و آسیب دیدن دستگاه های مرتبط جلوگیری کند. بنابراین ، نمی توان نتیجه گرفت که پرهیز از مشکلات مختلف ، اصطلاحاً دور ماندن از چینی ها ، یک روش خوب است.

با این حال ، وقتی نوبت به خرید می رسد ، می توان آن را به طور کلی در فروشگاه های اینترنتی و الکترونیکی و فروشگاه های اینترنتی و آمازون انجام داد. قیمت آن که با توجه به ظرفیت ، اسب بخار و سایر مشخصات متفاوت است ، از 10 یورو شروع می شود ، اما حتی می تواند از 100 یورو هم بگذرد. اگر نکات خرید می خواهید ، می توانید راهنمای من را در این زمینه بخوانید.

استفاده از دستگاه های مورد نظر بسیار ساده است ، فقط دستگاه را متصل کنید تا با یک باتری قابل حمل با یک کابل "معمولی" و voila شارژ شود. پس از شارژ ، می توان دستگاه را از پریز پاور بانک جدا کرد ، همانطور که معمولاً با یک پریز برق مشترک انجام می شود. پایان:
مشخصات فنی:

از جمله اینکه بانک به طور خاص چیست ، بیایید خصوصیات اصلی فنی (برخی از آنها قبلاً در مرحله قبل ذکر شد) دستگاههایی که در این گروه هستند را تجزیه و تحلیل کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، همه موارد زیر را بخوانید.
توانایی:

توان یکی از اصلی ترین مشخصات فنی آسیاب بانک های انرژی است که در میلی آمپر ساعت (میلی آمپر ساعت) محاسبه می شود ، مانند باتری تلفن همراه و تبلت ، که دقیقاً مربوط به یک هزارم ابر است. جریان الکتریکی)) ، که هر ساعت از طریق دستگاه عبور می کند. فقط در برخی موارد قدرت بانکهای انرژی با وات (Wh) بیان می شود.

انتخاب پاوربانک (که در دستگاه کاملاً مشخص شده یا بسته فروش آن پیدا خواهید کرد) بسته به نوع دستگاه مورد شارژ و همچنین تعداد شارژهای متغیر متفاوت است. بنابراین ، ابتدا باید بدانید که چقدر می خواهید باتری را شارژ کنید که با تحقیق در Google با مراجعه به بسته فروش دستگاه ، می توانید به راحتی به این میزان پی ببرید.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که میلی آمپر ساعت مشخص شده برای واحدهای مختلف برق نمی تواند ارتباط مستقیمی با باتری های قابل شارژ داشته باشد ، زیرا تقریباً همیشه با ولتاژ باتری 3.7 ولت بیان می شود ، نه ولتاژ 5 ولت برای تلفن های همراه ، تبلت ها و سایر دستگاه ها ، ولتاژ مورد استفاده است برای شارژ مقدار را بر 5 تقسیم کنید تا مقدار Wh سازگار با هزینه دستگاه های قابل شارژ باشد(یعنی 5 ولت) ، سپس (کدام عدد؟) / 5.
بنادر:

از آنجا که چندین خط انتظار می رفت ، بسته به مدل انتخاب شده ، پاور بانک ها می توانند به یک یا چند پورت مجهز شوند ، بنابراین امکان شارژ همزمان چندین دستگاه فراهم می شود که با تغییر آنها متغیر است.: بیشتر این درگاه ها USB la (پورت های USB بسیار رایج) هستند و به شما امکان می دهند اکثر قریب به اتفاق تلفن های همراه ، رایانه های لوحی و سایر دستگاه ها را شارژ کنید ، اما نوع USB Type-C نیز وجود دارد. آنها برای شارژ تلفن های همراه اخیر ، برخی لپ تاپ ها استفاده می شوند و برخی از کنسول های بازی ویدیویی.

همچنین حداقل یک پورت Entrada در پاوربانک وجود دارد که به شما امکان می دهد شارژر قابل حمل را شارژ کنید. این درب ها اکثراً microUSB یا در بعضی موارد فقط صاعقه (از اپل) هستند که به شما امکان می دهد با همان کابل قبلی که iPhone y iPad بود پاور بانک را شارژ کنید.
قدرت

هر پورت شارژر قابل حمل می تواند مقدار متفاوتی از انرژی را تأمین کند ، که در Clouds اندازه گیری می شود (A) بر زمان شارژ دستگاه تأثیر می گذارد. برای اطمینان از اینکه شارژ در اسرع وقت انجام می شود ، دستگاه هدف باید با سطح شارژر قابل حمل سازگار باشد. در هر صورت ، پاور بانک ها می توانند دستگاه های متصل به پورت های خود را به طور خودکار شناسایی کنند و پس از آن بدون هیچ گونه زحمت بیشتری ، انرژی کافی برای آنها دریافت کنند.

همچنین باید توجه داشت که وقتی از دو یا چند پورت همزمان در یک پاور بانک استفاده می شود ، کل توان خروجی بین دومی تقسیم می شود.

در هر صورت ، خطر اضافه بار یا اتصال کوتاه وجود ندارد ، حداقل در هر صورت کالاهای با کیفیت را خریداری نکنید و از موارد منشا dub مشکوک نترسید ، همانطور که در سطور قبلی پیش بینی شده است. این به این دلیل است که تا به امروز ، تقریباً همه بانک های برق دارای یک سیستم امنیتی هستند که در صورت بروز مشکل ، منبع تغذیه را قطع می کند.
شارژ سریع

بسیاری از واحدهای قدرت موجود در بازار نیز با فناوری سازگار هستند. شارژ سریع به شما امکان می دهد دستگاه های Android را شارژ کنید که در عوض آن را در اسرع وقت قبول می کنند.

اگر نمی دانید ، ما در حال صحبت کردن در مورد یک فناوری انحصاری متعلق به کوالکام (سازنده معروف پردازنده های تلفن همراه) هستیم که از یک سیستم تقویت کننده ولتاژ و تقویت کننده کنترل شده توسط پردازنده استفاده می کند تا بتواند باتری دستگاه را شارژ کنید. دستگاه های مرجع بسیار سریع.

وقتی صحبت از دستگاه های غیرآندرویدی مانند آخرین نسل آیفون ها می شود ، سیستم QuickCharge پشتیبانی نمی شود ، اما با نوسان توان خروجی بانک انرژی مورد استفاده ، توانایی کار با بارهای سریع تر نیز وجود دارد. با این حال ، حتی اگر دستگاهی را که از QuickCharge پشتیبانی نمی کند با شارژر قابل حمل و پشتیبانی از آن متصل کنید ، هیچ خطری وجود ندارد ، زیرا شارژ به صورت عادی انجام می شود.
چگونه می توان از آن برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کرد؟

تا اینجا همه چیز مشخص است. شما خوب هستید بنابراین من می گویم که ما می توانیم برای کشف نحوه کار Power Bank ، به ویژه شارژ دستگاه های دیگر ، اقدامی واقعی انجام دهیم. هرچقدر پیچیده به نظر می رسد ، واقعاً به خاطر سادگی اش برجسته است. در حقیقت ، کافیست با فشار دادن دکمه روشن / خاموش شارژر را وصل کنید و یکی از سوکت های USB را از پاور بانک متصل کنید تا دستگاه (به عنوان مثال تلفن هوشمند) با استفاده از همان کابل اصلی (یا حداقل یک کابل مجاز در شرایط خوب) ساخته شده

اگر شارژر قابل حمل مورد استفاده شما دکمه روشن / خاموش ندارد ، نیازی نیست که چیزی را فشار دهید. با روشن کردن تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا هر چیز دیگری که می خواهید شارژ کنید ، دستگاه به نحوی وارد عملکرد خودکار می شود.

اگر پاور بانک مورد استفاده چندین پورت USB را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد همزمان چندین دستگاه را شارژ کنید ، سایر دستگاه ها نیز می توانند به آن متصل شوند. واضح است که به این ترتیب هزینه بانک برق زودتر پرداخت می شود و بسته به ظرفیت آن ، حتی ممکن است نتوانید یک یا چند دستگاه متصل را به طور کامل شارژ کنید.

پاوربانک شروع به شارژ کردن باتری دستگاه متصل می کند (در صورت مجهز بودن شارژرهای قابل حمل) چراغ نشانگر با روشنایی آن نشان داده می شود و (یا روشنایی آن) و دستگاه مورد استفاده اگر دستگاهی باشد نشانگر وضعیت شارژ را نشان می دهد به طور کلی آیا این اطلاعات است ، البته؟

زمان اتمام شارژ دستگاه های متصل به Cycle Power Bank بسته به دستگاه مورد استفاده و همچنین نوع فناوری پشتیبانی شده توسط شارژر همراه یا شارژر متفاوت است. در هر صورت ، هنگامی که شارژ کامل شد ، هر نشانگر دستگاه شارژ مورد را نشان می دهد ، هرگونه نور از پاوربانک پاک می شود ، یا در هر صورت ، این به معنای پایان مراحل و انتقال است. قطع برق از یک دستگاه به دستگاه دیگر قطع می شود که این امر به دلیل شارژ از سوکت اتفاق می افتد.

در این زمان می توانید دستگاه خود را خاموش کنیداز طریق سایت خرید پاور بانک با اتصال انتهای کابل اتصال از پورت USB شارژر قابل حمل و همچنین از دستگاه های متصل. اگر پاور بانک شما دکمه روشن / خاموش دارد ، آن را فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
چگونه پاور بانک را دوباره شارژ کنیم؟

در مقاله نحوه کار Power Bank ، در عمل لازم است که در مورد شارژ دستگاه صحبت کنیم. بیایید ببینیم که چگونه باید انجام شود ، بسیار ساده است ، نگران نباشید.

برای انجام این کار ، شما باید با استفاده از آداپتور شارژر متصل به بسته فروش کابل USB ، یک شارژر قابل حمل را از پریز برق وصل کنید (معمولاً این مورد نیز با پاور بانک همراه است ، اما در غیر این صورت می توانید آن را جداگانه خریداری کنید ، به عنوان مثال در آمازون) : شما باید انتهای کابل بزرگتری را به آداپتور وارد کرده و سپس آن را به یک پریز برق وصل کنید و انتهای کوچکتر آن را به پاور بانک در پورت مناسب وصل کنید.

سپس آن را تا زمانی که به آن نیاز دارید به بانک انرژی بسپارید ، از وجود روشنایی روشن به شما اطلاع داده می شود یا اگر در دسترس نیست ، می توانید با مراجعه به کتابچه راهنمای کاربر ، زمان لازم برای انجام عملیات را تأیید کنید. نسبت فامیلی. با این وجود به خاطر داشته باشید که معمولاً چند ساعت طول می کشد.

به عنوان گزینه ای فقط برای روش نوشتاری ، می توانید Power Bank خود را با اتصال به یکی از پورت های USB ، همیشه با استفاده از کابل مناسب شارژ کنید.

بعد از شارژ ، خواه از پریز دیواری استفاده می کنید یا از رایانه ، با برداشتن کابل نسبی از دستگاه و ... پاور بانک را از منبع تغذیه جدا کنید.

برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن شارژ ، می توانید تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را مستقیماً روشن یا دستگاه دیگری را که می خواهید پاور بانک را شارژ کنید روشن کنید تا تأیید کند که کار می کند ، می تواند برق را تأمین کند.اگر در طول روز از تلفن خود استفاده می کنید ، اعم از جلسات بازی یا فقط تماشای سری Netflix ، قطعاً باید بارها و بارها آن را شارژ کنید. ! شارژر باتری قابل حمل / پاور بانک - وسیله ای جدید در صنعت الکترونیک. این به سرعت در میان کاربران تلفن های هوشمند در این جهان در حال گسترش است. بدون شک یکی از بهترین اختراعات برای این نسل است. مخصوصاً اگر این را از هر گیك موبایلی كه هر دقیقه از روز با تلفن هوشمند خود در تماس است ، بخواهیم. اما قبل از اینکه به سراغ بهترین شارژرهای باتری قابل حمل تا سال 2020 برویم ، برخی از مفاهیم: شارژر باتری قابل حمل چیست؟ در شارژر باتری قابل حمل چه چیزی را جستجو کنیم؟

این امر خصوصاً در مواردی که خانه شما بدون برق و برق باشد بسیار مفید است. با اتصال به هر پورت USB می توان آن را به راحتی شارژ کرد. بانک های برق همیشه به شما آزادی استفاده از تلفن هوشمند خود را بدون نگرانی در مورد باتری آن می دهند. هنگام صحبت در مورد وضعیت باتری دیگر هیچ مشکلی وجود ندارد! می دانید ، بدترین حالت این است که وقتی شارژر به برق وصل است مجبور شوید با کسی صحبت کنید. بدون نگرانی در مورد نقطه شارژ یا باتری تلفن ، سفر کنید.

بسته های باتری در همه اندازه ها و اندازه ها موجود است. اندازه کوچک برای تقویت قابل توجه گوشی های هوشمند در جیب ، یا اندازه بزرگتر برای شارژ مجدد یا شارژ تبلت. یکی را با چند کابل یا دیگری را با چند پورت انتخاب کنید تا همزمان بیش از یک دستگاه را شارژ کنید. قلعه برق یا چیز کوچکی را انتخاب کنید و از هرجایی که شارژ کنید ، با خود در همه جا مراقبت کنید
[ بازدید : 100 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ارزون تر بخرید است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس نقاشی ساختمان ویلچر انواع بادام پروژه متلب خرید آنتی ویروس کسپر اسکای و بیت دفندر پاسپورت دومینیکا چاپ چسب ، چاپ نوارچسب چاپ چسب چاپ نوار چسب قیمت نایلون حبابدار فروش نایلون حبابدار ،قیمت نایلون حبابدار فروش نایلون حبابدار ،قیمت نایلون حبابدار کیسه حبابدار فروش پلاستیک حبابدار خرید سیسیکم خرید iptv
بستن تبلیغات [X]