کد تخفیف جدید و تازه دیجی کالا

جمعه 21 آذر 1399
16:24
احمد رضایی

کد تخفیف جدید دیجی کالا

(فارسی: دیجی‌کالا) ، یک شرکت تجارت الکترونیکی ایرانی است که در تهران مستقر است. این در جولای سال 2006 توسط برادران دوقلو حمید و سعید محمدی تاسیس شد که هنگام تلاش برای خرید یک دوربین دیجیتال تجربه ناخوشایندی داشتند و پس از آن از 10،000 دلار

پس انداز خود برای راه اندازی شرکت استفاده کردند. [1] [2] ارزش این شرکت در سال 2014 150 میلیون دلار و در اواخر سال 2015 500 میلیون دلار گزارش شده است. [3] [4] یکی از سرمایه گذاران این شرکت میلیاردر روسی ولادیمیر پوتانین است ، اگرچه سرمایه گذار اصلی دیجی کالا Sarava Pars است ، یک شرکت سرمایه گذاری ایرانی. [5] دیجی کالا تحویل همان روز را در تهران و کرج ارائه می دهد و تحویل روز دیگر را در 20 شهر دیگر ارائه می دهد. [6]

خرید لباس و وسایل آشپزخانه از دکه کد تخفیف جدید دیجی کالا بازار در ایران یک چیز است ، خرید دوربین و سایر دستگاه ها می تواند مخاطره آمیز باشد ، این فقط یکی از دلایلی است که برادران دوقلو حمید و سعید محمدی در تغییر شکل خرید ایرانیان برای وسایل الکترونیکی مصرفی و سایر کالاها ایجاد می کنند.


هشت سال پیش ، افراد 35 ساله شرکت راه اندازی برجسته ایران را تأسیس کردند: Digikala ، که در فارسی به معنای "محصولات دیجیتال" است. شفافیت ، بازپرداخت و بازبینی ها برای اکثر خریداران بیگانه بود ، به همین دلیل است که محمدی ها تجارت خود را شروع کردند ، اکنون ارزش آن در

این برادران علاقه مند به عکاسی هستند و حدود هزار دلار پس انداز کرده اند تا یک دوربین SLR دیجیتال خریداری کنند. آنها اینترنت را برای بررسی های آماتوری و حرفه ای جستجو می کردند ، اما تحقیق در این زمینه سخت بود. در نهایت ، آنها روی یک Nikon D70 مستقر شدند.


حمید می گوید: "سرانجام ، ما می دانستیم که چه چیزی می خواهیم خریداری کنیم ، اما فقط در یک فروشگاه موجود بود."


تنها چند ماه پس از خرید دوربین هزار دلاری آنها ، مشکلی در لنز وجود داشت. متأسفانه ، داستان آنها در ایران آشنا بود. فروشنده آنها را فریب داده بود و لنز اصلی را با لنز ارزان تر و آنالوگ خاموش کرد. این یک تجربه بد بود ، اما حمید می گوید ، این الهام بخش Digikala بود.


"ما تمام پول خود را صرف آن دوربین کردیم. این ایده چگونه بوجود آمد ما وب سایتی می خواستیم که دارای اطلاعات و بررسی های زیادی برای لوازم الکترونیکی مصرفی و همچنین یک تجربه خرید خوب ، فراتر از اطلاعات و بررسی ها باشد. این ایده ترکیبی از CNET و آمازون بود. ما فکر کردیم که وجود هر دو مدل تجاری در دیجی کالا ضروری است زیرا هر دو یک مشکل واقعی برای ایرانیان بود. "


در آن زمان ، جایی برای مشورت ، کسب اطلاعات و بررسی های بی طرفانه در مورد محصولات پیچیده و مصرفی وجود داشت و همچنین مکان مطمئنی برای خرید آنها وجود نداشت. مواردی مانند تلفن های همراه که از فروشندگان بازار خریداری شده اند ، با برچسب غیررسمی از خریدار مراقب هستند و خدمات مشتری یا بازپرداخت را فراموش نکنند. دوستان حرفه ای و غیر حرفه ای توافق کردند که برای مقایسه محصولات ، تصاویر ، کیفیت و ویژگی ها و خرید به یک سایت معتبر نیاز دارند.


هر دو برادر دارای بازاریابی MBA هستند اما هیچ یک از آنها در خارج از ایران زندگی نکرده اند ، بنابراین مدل کسب و کار Digikala بیش از واقعیت ، مبتنی بر آنچه می توانستند در وب پیدا کنند ، بود. در ابتدا ، آنها فقط به الکترونیک توجه داشتند ، اما در حال گسترش به موارد روزمره مانند لوازم خانگی ، کتاب ، رسانه ، وسایل مراقبت شخصی ، اسباب بازی ها ، اسباب بازی ها ، عطرها ، حتی وسایل هستند.


"ما معنای Digikala را از محصولات دیجیتال به انتخاب و خرید محصولات به صورت دیجیتالی تغییر دادیم. این فرصتی برای تغییر پیام بود. "حمید توضیح می دهد.


اکنون ، آنها در حال راه اندازی سرویس انتخاب هدیه هستند که به داده های بزرگ امکان می دهد محصولات را با استفاده از رفتار و سفارشات سایر کاربران ، براساس نمایه های جمعیتی فیلتر و پیشنهاد دهند.


دیجی کالا عزیز صحنه استارتاپی پرانرژی تهران است و راه را برای سایر داستان های موفقیت مانند نسخه ایران از گروپون هموار کرده است. اما ، حمید می گوید ، در حالی که Digikala 80-90٪ از بازار خرده فروشی آنلاین را در اختیار دارد ، آنها هنوز هم کارهای زیادی برای تسخیر خریدارانی دارند که هنوز با ترافیک مبارزه می کنند.

حداکثر 50٪ تخفیف برای دیجی کالا برای بانکها و شارژرهای از نوع بانک

بدون وارد کردن کد تخفیف ، می توانید از تخفیف های موجود در مارک های شارژ آنلاین شیائومی ، Energizer ، Silicon Power و دیجی کالا و باتری های خارجی بهره مند شوید. برای مشاهده بانک ها و ارسال کنندگان ارزان تر ، به وب سایت دیجی کالا مراجعه کرده و بر روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
5٪ تخفیف در برخی از محصولات صوتی و تصویری دیجیتال

با وارد کردن کد تخفیف می توانید 5٪ تخفیف محصولات صوتی و تصویری کد تخفیف دیجی کالا را دریافت کنید. برای مشاهده محصولات صوتی و تصویری انتخاب شده در وب سایت دیجی کالا ، روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
اولین دیجیکا را به صورت رایگان بخرید

برای اولین بار از زمان معرفی کد تخفیف ، بیش از 50 هزار خرید از دیجی کالا رایگان محسوب می شود. برای دسترسی به وب سایت دیجی کالا روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
تخفیف 10 درصدی محصولات و لوازم جانبی کنسول هنری دیجی برای اولین بار

با وارد کردن کد تخفیف می توانید در اولین خرید محصولات و لوازم جانبی کنسول هنری دیجی با 30 هزار گوجه فرنگی 10 درصد تخفیف بگیرید. برای مشاهده و خرید محصولات و لوازم جانبی کنسول در وب سایت دیجی کالا ، روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
تا 70٪ تخفیف در مدارس هنری دیجی در جشنواره

کد تخفیف دیجی کالا که در طی این رویداد به مدرسه بازگشت ، برای محصولات مختلف محلی تا 70٪ تخفیف ارائه داد. این محصولات شامل خودکار و بینی ، کاغذ و لوازم اداری ، قدرت ، محتوای آموزش ، انواع کیف و کیف ، انواع مواد اداری و بایگانی ، انواع نقاشان و ابزار و لباس است. برای مشاهده محصولات و ورود مجدد به مدرسه هنر دیجی ، بر روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
محصولات هنری دیجی رایگان

با معرفی کد تخفیف ، بیش از 100000 خرید دیجی آرت تومان بصورت رایگان در نظر گرفته می شود. برای باز کردن وب سایت کد تخفیف دیجی کالا روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
15،000 تخفیف گوجه فرنگی دی جی

با وارد کردن کد تخفیف برای 15000 گوجه از تخفیفات Digi Art می توانید برای بیش از 100000 گوجه تخفیف بگیرید. لازم به ذکر است که می توان از آن برای محصولاتی که تعجب آور نیستند و کد تخفیف محدود است استفاده کرد. برای باز کردن وب سایت کد تخفیف دیجی کالا روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
15،000 تخفیف گوجه فرنگی دی جی

با وارد کردن کد تخفیف برای 15000 گوجه از تخفیف های کد تخفیف دیجی کالا می توانید بیش از 100000 گوجه فرنگی را پیش سفارش دهید. لازم به ذکر است که برای محصولات شگفت آور قابل استفاده است و تعداد این کد تخفیف محدود است. برای باز کردن وب سایت کد تخفیف دیجی کالا روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
50٪ تخفیف در اولین خرید در سوپرمارکت دیجی آرت

وقتی اولین خرید خود را با 25000 گوجه فرنگی در سوپرمارکت دیجی آرت با وارد کردن کد تخفیف انجام دهید می توانید 50٪ تخفیف بگیرید. برای باز کردن وب سایت کد تخفیف دیجی کالا روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
50،000 گوجه فرنگی با تخفیف برای اولین خرید دیجی آرت

با خرید کد تخفیف 50000 می توانید برای اولین بار بیش از 100000 دیجی آرت بخرید. برای باز کردن وب سایت Digi Art روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
کاهش هارد دیسک اکسترنال دیجی کالا با 40000 تومان

اگر با وارد کردن کد تخفیف بیش از 500000 دامنه خریداری کنید ، می توانید از 40،000 تخفیف درایو دیسک سخت دیجی آرت استفاده کنید. برای مشاهده و خرید هارد دیسک های خارجی در وب سایت Digi Arts ، بر روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
دیجی کالا Art 50،000 دامنه را برای ساعت های هوشمند تخفیف می دهد

با خرید بیش از 500000 تومان با وارد کردن کد تخفیف می توانید برای ساعت های هوشمند دیجی کالا 50،000 تومان تخفیف بگیرید. برای مشاهده و خرید ساعت های هوشمند از وب سایت دیجی آرت ، بر روی دکمه "خرید" کلیک کنید.
حداکثر 10 میلیون جایزه اسباب بازی در مسابقه صندوق پستی ، DJ در 100 ثانیه.

D. J. Kala بازی بزرگ بوکس 100 ثانیه ای را در 25 مارس 2017 آغاز کرد و در 6 آوریل 2017 به پایان رسید. برای ورود به مسابقه ، در 100 ثانیه یک فیلم منحصر به فرد از محصولات خریداری شده خود ایجاد کنید و آن را در صفحه مربوطه بارگیری کنید لازم به ذکر است که فیلم باید از محصولی باشد که دیجی کالا خریداری کرده است. محبوب ترین ویدئوها در همه پرسی انتخاب می شوند و به برندگان به ترتیب 10 ، 5 ، 3 و 1 میلیون کارت جایزه اهدا می شود. برای دیدن جزئیات بازی بزرگ بوکس در وب سایت دیجی کالا در 100 ثانیه بر روی دکمه "خرید" کلیک کنید.

https://digikala-dis.mystrikingly.com/


[ بازدید : 144 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ارزون تر بخرید است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس نقاشی ساختمان ویلچر انواع بادام پروژه متلب خرید آنتی ویروس کسپر اسکای و بیت دفندر پاسپورت دومینیکا چاپ چسب ، چاپ نوارچسب چاپ چسب چاپ نوار چسب قیمت نایلون حبابدار فروش نایلون حبابدار ،قیمت نایلون حبابدار فروش نایلون حبابدار ،قیمت نایلون حبابدار کیسه حبابدار فروش پلاستیک حبابدار خرید سیسیکم خرید iptv
بستن تبلیغات [X]