راهنمای خرید مودم - بهترین مودم بازار چیست ؟

دوشنبه 20 بهمن 1399
21:57
احمد رضایی

بدانید که به اندازه "برادر" کوچکترش ارزان نیست ، اما با این وجود ارزش بسیار خوبی برای پول دارد. پشتیبانی از استانداردهای ADSL2 + و VDSL2 برای اتصالات تا 100 مگا. این چهار پورت 10/100 Mbps Fast Ethernet دارد که شامل 1 EWAN ، 1 پورت USB 2.0 و دو آنتن خارجی است. از WPS ، شبکه مهمان و کنترل والدین پشتیبانی می کند. این باند دوتایی نیست: سرعت انتقال داده تا 300 مگابیت در ثانیه (n بی سیم) را تضمین می کند.
TP-Link TD-W9970 مودم روتر 300 مگابیت در ثانیه بی سیم ADSL / VDSL2 ، 4 پورت 100

پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید


TP-Link Archer C50 (فقط روتر)

برای افزایش کمی قیمت ، من مدل TP-Link Archer C50 را ارائه می دهم - این روتر به تنهایی ، اما با پشتیبانی از چهار آنتن ، سرعت انتقال بی سیم نوع "گیگابیت" در دامنه فرکانس 2.4 گیگاهرتز ، که به 300 مگابیت در ثانیه و 5 گیگاهرتز می رسد باند که از طریق آن می تواند به سرعت 867 برسد. مگابیت در ثانیه مدل دو طرفه بدون مودم داخلی اما با پورت WAN برای اتصال مستقیم به اینترنت یا مودم اختصاصی. از طریق برنامه قابل کنترل است و می تواند به راحتی چهار اتاق را بدون قطع اتصال شبکه تحت پوشش قرار دهد.
روتر Wi-Fi TP-Link Archer C50 AC1200 ، باند دوگانه - 300 مگابیت در ثانیه ، 2.4 گیگاهرتز و 86

پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید


D-Link GO-DSL-AC750 (روتر مودم)

یکی از پخش کننده های دوگانه نامحدود با پشتیبانی از AC بی سیم امروز در دسترس است. دارای 4 پورت اترنت سریع 10/100 ، پورت USB برای چاپگر و اتصال دیسک های سخت با چیپ ست Mediatek MT751x البته ، البته از استاندارد ADSL 2+ پشتیبانی می کند. مشخصه آن با طراحی جمع و جور و ظریف ، سرعت انتقال تا 750 مگابیت بر ثانیه را تضمین می کند.
روتر مودم بی سیم D-Link GO-DSL-AC750 ADSL2 / 2 + ، فناوری 750AC ، ...

پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید


TP-LINK Archer C60 (فقط روتر)

اگر می خواهید هزینه کمتری در TP-Link صرف کنید ، این مدل همچنین مدل TP-Link Archer C60 را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا با استفاده از پنج آنتن و دو نوار (2.4 و 5 گیگاهرتز 2.4 و 5 گیگاهرتز) سرعت تا 1350 مگابیت بر ثانیه را انتقال دهید: این مدلی است که پوشش گسترده و عملکرد خوب را تضمین می کند ، ایده آل عمدتا برای انتقال محتوای چندرسانه ای با وضوح بالا. با استفاده از نرم افزار Tether: تلفن هوشمند ، می توان کنترل والدین و شبکه مهمان را مدیریت کرد تا شبکه خود را به دوستان و خانواده ای که می خواهند از WiFi خود استفاده کنند ارائه دهد. مودم در این مدل ادغام نشده است.
TP-Link C60 Archer - AC1350 Dualband 450 Mbps 2.4 GHz و 8 G روتر Wi-Fi

پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید


Asus RT-AC53 (فقط روتر)

TheAsus RT-AC53 این یک روتر بسیار کم کیفیت و بدون مودم یکپارچه است. دارای پورت WAN برای اتصال مستقیم به اینترنت یا مودم خارجی ؛ حداکثر سرعت انتقال داده تا 750 مگابیت بر ثانیه را تضمین می کند و از باند های 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز در حالت دو باند MIMO پشتیبانی می کند. همانطور که به راحتی مشاهده می کنید ، سه آنتن خارجی نصب می شود ، دارای دو گیگابایت پورت اترنت و همچنین یک پورت USB 3.0 برای به اشتراک گذاری پرونده ها از طریق شبکه است.
Asus RT-AC53 Gigabit Router Wireless-AC750 Dual-Band 802.11ac، 433 Mb ...

پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید


TP-LINK Archer C5 (فقط روتر)

یک روتر میان رده خوب و بدون مودم یکپارچه TP-Link Archer C5 است که می تواند حداکثر سرعت انتقال اطلاعات 1.2 گیگابیت بر ثانیه (AC1200) را با استفاده از باند دوگانه 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز تضمین کند ، دارای دو آنتن قابل تعویض ، چهار گیگابایت پورت اترنت با حداکثر سرعت 1000 مگابیت در ثانیه ، دو پورت. USB برای ذخیره دیسک و چاپگرها. برای خاموش کردن آنتن های رادیویی و در قسمت انتخابگر عقب یک دکمه خاموش / روشن وجود دارد و برای حداکثر امنیت فقط از آنتن های کابل استفاده کنید.
روتر گیگابیتی دو باند بی سیم TP-Link Archer C5 ، 4 پورت LAN اترنت ...

پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید


Netgear R6200 (فقط روتر)

اگر می خواهید حداکثر 50 یورو بمانید ، مودم داخلی برایتان مهم نیست ، Netgear R6200 بسیار خوبی وجود دارد که می تواند در باند دوگانه به حداکثر سرعت 1200 گیگابایت بر ثانیه برسد. این مدل از QoS پیشرفته برای اولویت بندی بسته های داده مورد نیاز بیشتر ، و دسترسی USB ReadyCloud برای به اشتراک گذاشتن محتویات درایوهای سخت در ابر و حافظه پشتیبانی می کند. توسط برنامه قابل کنترل است ، دارای چهار پورت اترنت و پورت WAN برای اتصال مودم خارجی است.
روتر Netgear R6220 WiFi AC1200 دو باند سرعت بی سیم تا ...

پیشنهاد را در آمازون مشاهده کنید


D-Link DSL-3782 (روتر مودم)

la D-Link DSL-3782 این یک روتر مودم با دامنه خوب با پشتیبانی از AC بی سیم و در نتیجه پشتیبانی دوگانه است. پشتیبانی از ADSL2 + و VDSL2 ، شامل 4 پورت اترنت سریع ، یک پورت USB و انتقال سرعت انتقال داده 1200 مگابیت بر ثانیه را تضمین می کند. 300 مگابیت بر ثانیه در باند 2.4 گیگاهرتز و 867 مگابیت در ثانیه در باند 5 گیگاهرتز. دو تا وجود دارد

بهترین مودم ها


مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V1

پورت RJ-11 برای اتصال خط تلفن بهره می‌برد. این محصول، ترکیبی از عملکردهای یک مودم +ADSl2 با سرعت بالا، یک روتر بی‌سیم و یک اکسس پوینت بی‌سیم است و از نسل سوم استانداردهای بی‌سیم یعنی سری N هم بهره می‌برد. به همین دلیل قادر است حداکثر سرعت 300 مگابیت بر ثانیه را که سرعت خوبی است، برای برقراری ارتباط بی‌سیم ارائه دهد؛ البته این عدد 300 مگابیت بر ثانیه، نشان‌دهنده‌ی حداکثر سرعت انتقال اطلاعات در شبکه‌ی بی‌سیم توسط این مودم است و به سرعت اینترنت شما هیچ ارتباطی ندارد. مودم بی‌سیم TD-W8961N برای کاربری خانگی، یک دفتر کار کوچک با حداکثر 4 کامپیوتر و کارهایی مانند انجام بازی‌های آنلاین، مکالمه‌ی اینترنتی و حتی پخش ویدیو HD نیز مناسب است و می‌تواند قابلیت‌های رمزگذاری WPA-PSK و WPA2-PSK را به شما عرضه کند. این محصول از لحاظ شکل ظاهری، پورت‌ها و کلیدها کاملا مثل W8961ND است و تنها تفاوت این محصول این است که آنتن‌های W8961N ثابت هستند و از محصول جدا نمی‌شوند؛ ولی آنتن‌های W8961ND قابلیت جداشدن از محصول را هم دارند.

مودم روتر ADSL2 Plus بی‌ سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2740U

مودم روتر «DSL-2740U» محصولی از برند «دی-لینک» (D-Link) است. این مودم روتر بی‌سیم، شباهت زیادی به مدل 2750U همین شرکت دارد و تنها تفاوتش با مدل نام‌برده، نداشتن پورت USB است. DSL-2740U با به‌کارگیری درگاه یکپارچه‌ی پرسرعت +ADSL2 به اینترنت متصل می‌شود و سرعت دانلود 24 مگابیت بر ثانیه و آپلود 1 مگابیت بر ثانیه را برای شما فراهم می‌سازد. با این دستگاه می‌توانید اینترنت خود را با کامپیوترها و دیگر دستگاه‌های تحت شبکه به اشتراک بگذارید؛ همچنین این مودم روتر قادر است بستری امن و مطمئن را با به‌کارگیری فایروال و کیفیت سرویس (QoS) که شامل حفاظت فایروال، کنترل دسترسی کاربر، استاندارد امنیت بی‌سیم WPA/WPA2 و سیستم الویت‌بندی انتقال‌داده‌هاست، برای ارتباطات صوتی، دانلود فایل و انجام بازی‌های رایانه‌ای روی اینترنت برای شما فراهم سازد. شبکه‌ی بی‌سیم داخلی با کارآیی بسیار بالا و استاندارد بی‌سیم N همراه با سرعت 300 مگابیت در ثانیه، فناوری ایدئالی برای برقراری ارتباطات بی‌سیم با سرعت زیاد هستند که هم‌زمان با دستگاه‌های بی‌سیم 802.11n/g/b هم سازگاری دارند و اتصال آماده‌ای را برای کاربران بی‌سیم فراهم می‌کند. در عین حال با استفاده از 4 پورت اترنت (RJ45) می‌توان به صورت هم زمان سیستم‌های کابلی تحت شبکه را هم به اینترنت متصل کرد.

مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus تی پی-لینک مدل W8961N

تی‌پی-لینک W8961N یک مودم‌روتر +ADSL2 است که از 4 عدد پورت شبکه (RJ-45) برای اتصال به‌صورت باسیم، دو عدد آنتن برای اتصال بی‌سیم و یک عدد پورت RJ-11 برای اتصال خط تلفن بهره می‌برد. این محصول، ترکیبی از عملکردهای یک مودم +ADSl2 با سرعت بالا، یک روتر بی‌سیم و یک اکسس پوینت بی‌سیم است و از نسل سوم استانداردهای بی‌سیم یعنی سری N هم بهره می‌برد. به همین دلیل قادر است حداکثر سرعت 300 مگابیت بر ثانیه را که سرعت خوبی است، برای برقراری ارتباط بی‌سیم ارائه دهد؛ البته این عدد 300 مگابیت بر ثانیه، نشان‌دهنده‌ی حداکثر سرعت انتقال اطلاعات در شبکه‌ی بی‌سیم توسط این مودم است و به سرعت اینترنت شما هیچ ارتباطی ندارد. مودم بی‌سیم W8961N برای کاربری خانگی، یک دفتر کار کوچک با حداکثر 4 کامپیوتر و کارهایی مانند انجام بازی‌های آنلاین، مکالمه‌ی اینترنتی و حتی پخش ویدیو HD نیز مناسب است و می‌تواند قابلیت‌های رمزگذاری WPA-PSK و WPA2-PSK را به شما عرضه کند.

منبع


[ بازدید : 42 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

خرید بهترین هارد اکسترنال و اینترنال

يکشنبه 12 بهمن 1399
20:44
احمد رضایی

چه برای اولین بار در حال ساخت رایانه شخصی باشید و چه فقط به دنبال ارتقا م storageلفه های ذخیره سازی در رایانه رومیزی خود هستید ، انتخاب گزینه ذخیره سازی مناسب برای دستیابی به عملکرد بهینه در سیستم بسیار مهم است. اغلب به عنوان چیزی که برای بهتر بودن نیاز به خرید "بزرگتر" دارید
[ بازدید : 75 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

راهنمای خرید و معرفی بهترین پاوربانک

شنبه 11 بهمن 1399
21:50
احمد رضایی

راهنمای خرید پاوربانک بزرگترین ترس شما این است که وقتی از خانه دور هستید می توانید گوشی هوشمندتان کاملاً تخلیه شود و نمی توانید باتری را در زمان مناسب شارژ کنید؟ خوب ، من کاملا شما را درک می کنم. با توجه به اینکه تقریباً تمام عملیات امروز بر روی تلفن همراه انجام می شود که حاوی اطلاعات شخصی زیادی است ، ترس از این نوع بیش از حد قانونی است. خوشبختانه با شارژرهای قابل حمل پاوربانک خوب ، می توانید به راحتی آن را پیکربندی کنید. چطور میگی شما قبلاً در مورد دوستان خود شنیده اید ، اما نمی دانید چیست ، و قبل از هر چیز نحوه استفاده از آن را نمی دانید. مشکلی نیست ، می توانم آن را برای شما توضیح دهم.

اگر به من چند دقیقه وقت گرانبها اختصاص دهید ، در واقع می توانم آن را مطابق با مضمون و علامت ، نحوه عملکرد بانک انرژی Una توصیف کنم ، که علی رغم ظاهری فراتر از نظر شما ، بسیار ساده است. در خطوط بعدی ، ابتدا خواهیم فهمید که این چیست ، مشخصات این "دستگاه" چیست ، سپس نحوه استفاده از آن برای "روشن کردن" باتری تلفن همراه شما و همچنین هر دستگاه فن آوری دیگری که استفاده می کنید داشته باشید ، که باید دوباره شارژ شوند ، به همین دلیل یا دلیل دیگر نمی توان آنها را مستقیم به پریز برق متصل کرد. به طور خلاصه ، در پایان خواهید دید ، شما یک تصویر نسبتاً کامل از وضعیت خواهید داشت.

بنابراین ، سرانجام ، چگونه می توان در نهایت مکالمه را ترک کرد و نزدیکتر شد. تو خیلی خوب هستی. سپس چند دقیقه وقت صرف کنید ، تنظیم کنید و روی مطالعه این کتابچه راهنمای کامل تمرکز کنید. صمیمانه امیدوارم بتوانم ایده های شما را در این زمینه روشن کنم. خواندن مبارک!

کد پستی:
بانک انرژی چیست؟

برای شروع ، بیایید سعی کنیم بفهمیم Power Bank چیست. اینها اساساً دستگاههایی هستند که به شما امکان می دهند انواع دستگاهها را شارژ کنید: تلفن های همراه ، تبلت ها ، ساعت های هوشمند ، لپ تاپ ها و ... در هر مکان و تحت هر شرایطی. بعد ، آنها باتری های خارجی قابل حمل با یک یا چند پورت USB برای اتصال دستگاه های قابل شارژ دارند.

آنها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند (معمولاً "صابون" یا "لوله") و ظرفیت و عموماً به قدری بزرگ هستند که به راحتی حمل می شوند ، مثلاً در جیب یا کوله پشتی ، و در نگاه اول به صف می شوند.

بازار و پاور بانک چقدر عظیم است ، باید توجه داشت که همه با همان کیفیت و استانداردهای امنیتی ایجاد نشده اند ، بنابراین همیشه باید توجه ویژه به آنچه می خواهید خریداری کنید و اول از همه وجود هر گونه تراشه در آن ، می تواند شارژر را کنترل کرده و از اضافه بار و آسیب دیدن دستگاه های مرتبط جلوگیری کند. بنابراین ، نمی توان نتیجه گرفت که پرهیز از مشکلات مختلف ، اصطلاحاً دور ماندن از چینی ها ، یک روش خوب است.

با این حال ، وقتی نوبت به خرید می رسد ، می توان آن را به طور کلی در فروشگاه های اینترنتی و الکترونیکی و فروشگاه های اینترنتی و آمازون انجام داد. قیمت آن که با توجه به ظرفیت ، اسب بخار و سایر مشخصات متفاوت است ، از 10 یورو شروع می شود ، اما حتی می تواند از 100 یورو هم بگذرد. اگر نکات خرید می خواهید ، می توانید راهنمای من را در این زمینه بخوانید.

استفاده از دستگاه های مورد نظر بسیار ساده است ، فقط دستگاه را متصل کنید تا با یک باتری قابل حمل با یک کابل "معمولی" و voila شارژ شود. پس از شارژ ، می توان دستگاه را از پریز پاور بانک جدا کرد ، همانطور که معمولاً با یک پریز برق مشترک انجام می شود. پایان:
مشخصات فنی:

از جمله اینکه بانک به طور خاص چیست ، بیایید خصوصیات اصلی فنی (برخی از آنها قبلاً در مرحله قبل ذکر شد) دستگاههایی که در این گروه هستند را تجزیه و تحلیل کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، همه موارد زیر را بخوانید.
توانایی:

توان یکی از اصلی ترین مشخصات فنی آسیاب بانک های انرژی است که در میلی آمپر ساعت (میلی آمپر ساعت) محاسبه می شود ، مانند باتری تلفن همراه و تبلت ، که دقیقاً مربوط به یک هزارم ابر است. جریان الکتریکی)) ، که هر ساعت از طریق دستگاه عبور می کند. فقط در برخی موارد قدرت بانکهای انرژی با وات (Wh) بیان می شود.

انتخاب پاوربانک (که در دستگاه کاملاً مشخص شده یا بسته فروش آن پیدا خواهید کرد) بسته به نوع دستگاه مورد شارژ و همچنین تعداد شارژهای متغیر متفاوت است. بنابراین ، ابتدا باید بدانید که چقدر می خواهید باتری را شارژ کنید که با تحقیق در Google با مراجعه به بسته فروش دستگاه ، می توانید به راحتی به این میزان پی ببرید.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که میلی آمپر ساعت مشخص شده برای واحدهای مختلف برق نمی تواند ارتباط مستقیمی با باتری های قابل شارژ داشته باشد ، زیرا تقریباً همیشه با ولتاژ باتری 3.7 ولت بیان می شود ، نه ولتاژ 5 ولت برای تلفن های همراه ، تبلت ها و سایر دستگاه ها ، ولتاژ مورد استفاده است برای شارژ مقدار را بر 5 تقسیم کنید تا مقدار Wh سازگار با هزینه دستگاه های قابل شارژ باشد(یعنی 5 ولت) ، سپس (کدام عدد؟) / 5.
بنادر:

از آنجا که چندین خط انتظار می رفت ، بسته به مدل انتخاب شده ، پاور بانک ها می توانند به یک یا چند پورت مجهز شوند ، بنابراین امکان شارژ همزمان چندین دستگاه فراهم می شود که با تغییر آنها متغیر است.: بیشتر این درگاه ها USB la (پورت های USB بسیار رایج) هستند و به شما امکان می دهند اکثر قریب به اتفاق تلفن های همراه ، رایانه های لوحی و سایر دستگاه ها را شارژ کنید ، اما نوع USB Type-C نیز وجود دارد. آنها برای شارژ تلفن های همراه اخیر ، برخی لپ تاپ ها استفاده می شوند و برخی از کنسول های بازی ویدیویی.

همچنین حداقل یک پورت Entrada در پاوربانک وجود دارد که به شما امکان می دهد شارژر قابل حمل را شارژ کنید. این درب ها اکثراً microUSB یا در بعضی موارد فقط صاعقه (از اپل) هستند که به شما امکان می دهد با همان کابل قبلی که iPhone y iPad بود پاور بانک را شارژ کنید.
قدرت

هر پورت شارژر قابل حمل می تواند مقدار متفاوتی از انرژی را تأمین کند ، که در Clouds اندازه گیری می شود (A) بر زمان شارژ دستگاه تأثیر می گذارد. برای اطمینان از اینکه شارژ در اسرع وقت انجام می شود ، دستگاه هدف باید با سطح شارژر قابل حمل سازگار باشد. در هر صورت ، پاور بانک ها می توانند دستگاه های متصل به پورت های خود را به طور خودکار شناسایی کنند و پس از آن بدون هیچ گونه زحمت بیشتری ، انرژی کافی برای آنها دریافت کنند.

همچنین باید توجه داشت که وقتی از دو یا چند پورت همزمان در یک پاور بانک استفاده می شود ، کل توان خروجی بین دومی تقسیم می شود.

در هر صورت ، خطر اضافه بار یا اتصال کوتاه وجود ندارد ، حداقل در هر صورت کالاهای با کیفیت را خریداری نکنید و از موارد منشا dub مشکوک نترسید ، همانطور که در سطور قبلی پیش بینی شده است. این به این دلیل است که تا به امروز ، تقریباً همه بانک های برق دارای یک سیستم امنیتی هستند که در صورت بروز مشکل ، منبع تغذیه را قطع می کند.
شارژ سریع

بسیاری از واحدهای قدرت موجود در بازار نیز با فناوری سازگار هستند. شارژ سریع به شما امکان می دهد دستگاه های Android را شارژ کنید که در عوض آن را در اسرع وقت قبول می کنند.

اگر نمی دانید ، ما در حال صحبت کردن در مورد یک فناوری انحصاری متعلق به کوالکام (سازنده معروف پردازنده های تلفن همراه) هستیم که از یک سیستم تقویت کننده ولتاژ و تقویت کننده کنترل شده توسط پردازنده استفاده می کند تا بتواند باتری دستگاه را شارژ کنید. دستگاه های مرجع بسیار سریع.

وقتی صحبت از دستگاه های غیرآندرویدی مانند آخرین نسل آیفون ها می شود ، سیستم QuickCharge پشتیبانی نمی شود ، اما با نوسان توان خروجی بانک انرژی مورد استفاده ، توانایی کار با بارهای سریع تر نیز وجود دارد. با این حال ، حتی اگر دستگاهی را که از QuickCharge پشتیبانی نمی کند با شارژر قابل حمل و پشتیبانی از آن متصل کنید ، هیچ خطری وجود ندارد ، زیرا شارژ به صورت عادی انجام می شود.
چگونه می توان از آن برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کرد؟

تا اینجا همه چیز مشخص است. شما خوب هستید بنابراین من می گویم که ما می توانیم برای کشف نحوه کار Power Bank ، به ویژه شارژ دستگاه های دیگر ، اقدامی واقعی انجام دهیم. هرچقدر پیچیده به نظر می رسد ، واقعاً به خاطر سادگی اش برجسته است. در حقیقت ، کافیست با فشار دادن دکمه روشن / خاموش شارژر را وصل کنید و یکی از سوکت های USB را از پاور بانک متصل کنید تا دستگاه (به عنوان مثال تلفن هوشمند) با استفاده از همان کابل اصلی (یا حداقل یک کابل مجاز در شرایط خوب) ساخته شده

اگر شارژر قابل حمل مورد استفاده شما دکمه روشن / خاموش ندارد ، نیازی نیست که چیزی را فشار دهید. با روشن کردن تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا هر چیز دیگری که می خواهید شارژ کنید ، دستگاه به نحوی وارد عملکرد خودکار می شود.

اگر پاور بانک مورد استفاده چندین پورت USB را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد همزمان چندین دستگاه را شارژ کنید ، سایر دستگاه ها نیز می توانند به آن متصل شوند. واضح است که به این ترتیب هزینه بانک برق زودتر پرداخت می شود و بسته به ظرفیت آن ، حتی ممکن است نتوانید یک یا چند دستگاه متصل را به طور کامل شارژ کنید.

پاوربانک شروع به شارژ کردن باتری دستگاه متصل می کند (در صورت مجهز بودن شارژرهای قابل حمل) چراغ نشانگر با روشنایی آن نشان داده می شود و (یا روشنایی آن) و دستگاه مورد استفاده اگر دستگاهی باشد نشانگر وضعیت شارژ را نشان می دهد به طور کلی آیا این اطلاعات است ، البته؟

زمان اتمام شارژ دستگاه های متصل به Cycle Power Bank بسته به دستگاه مورد استفاده و همچنین نوع فناوری پشتیبانی شده توسط شارژر همراه یا شارژر متفاوت است. در هر صورت ، هنگامی که شارژ کامل شد ، هر نشانگر دستگاه شارژ مورد را نشان می دهد ، هرگونه نور از پاوربانک پاک می شود ، یا در هر صورت ، این به معنای پایان مراحل و انتقال است. قطع برق از یک دستگاه به دستگاه دیگر قطع می شود که این امر به دلیل شارژ از سوکت اتفاق می افتد.

در این زمان می توانید دستگاه خود را خاموش کنیداز طریق سایت خرید پاور بانک با اتصال انتهای کابل اتصال از پورت USB شارژر قابل حمل و همچنین از دستگاه های متصل. اگر پاور بانک شما دکمه روشن / خاموش دارد ، آن را فشار دهید تا دستگاه خاموش شود.
چگونه پاور بانک را دوباره شارژ کنیم؟

در مقاله نحوه کار Power Bank ، در عمل لازم است که در مورد شارژ دستگاه صحبت کنیم. بیایید ببینیم که چگونه باید انجام شود ، بسیار ساده است ، نگران نباشید.

برای انجام این کار ، شما باید با استفاده از آداپتور شارژر متصل به بسته فروش کابل USB ، یک شارژر قابل حمل را از پریز برق وصل کنید (معمولاً این مورد نیز با پاور بانک همراه است ، اما در غیر این صورت می توانید آن را جداگانه خریداری کنید ، به عنوان مثال در آمازون) : شما باید انتهای کابل بزرگتری را به آداپتور وارد کرده و سپس آن را به یک پریز برق وصل کنید و انتهای کوچکتر آن را به پاور بانک در پورت مناسب وصل کنید.

سپس آن را تا زمانی که به آن نیاز دارید به بانک انرژی بسپارید ، از وجود روشنایی روشن به شما اطلاع داده می شود یا اگر در دسترس نیست ، می توانید با مراجعه به کتابچه راهنمای کاربر ، زمان لازم برای انجام عملیات را تأیید کنید. نسبت فامیلی. با این وجود به خاطر داشته باشید که معمولاً چند ساعت طول می کشد.

به عنوان گزینه ای فقط برای روش نوشتاری ، می توانید Power Bank خود را با اتصال به یکی از پورت های USB ، همیشه با استفاده از کابل مناسب شارژ کنید.

بعد از شارژ ، خواه از پریز دیواری استفاده می کنید یا از رایانه ، با برداشتن کابل نسبی از دستگاه و ... پاور بانک را از منبع تغذیه جدا کنید.

برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن شارژ ، می توانید تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را مستقیماً روشن یا دستگاه دیگری را که می خواهید پاور بانک را شارژ کنید روشن کنید تا تأیید کند که کار می کند ، می تواند برق را تأمین کند.اگر در طول روز از تلفن خود استفاده می کنید ، اعم از جلسات بازی یا فقط تماشای سری Netflix ، قطعاً باید بارها و بارها آن را شارژ کنید. ! شارژر باتری قابل حمل / پاور بانک - وسیله ای جدید در صنعت الکترونیک. این به سرعت در میان کاربران تلفن های هوشمند در این جهان در حال گسترش است. بدون شک یکی از بهترین اختراعات برای این نسل است. مخصوصاً اگر این را از هر گیك موبایلی كه هر دقیقه از روز با تلفن هوشمند خود در تماس است ، بخواهیم. اما قبل از اینکه به سراغ بهترین شارژرهای باتری قابل حمل تا سال 2020 برویم ، برخی از مفاهیم: شارژر باتری قابل حمل چیست؟ در شارژر باتری قابل حمل چه چیزی را جستجو کنیم؟

این امر خصوصاً در مواردی که خانه شما بدون برق و برق باشد بسیار مفید است. با اتصال به هر پورت USB می توان آن را به راحتی شارژ کرد. بانک های برق همیشه به شما آزادی استفاده از تلفن هوشمند خود را بدون نگرانی در مورد باتری آن می دهند. هنگام صحبت در مورد وضعیت باتری دیگر هیچ مشکلی وجود ندارد! می دانید ، بدترین حالت این است که وقتی شارژر به برق وصل است مجبور شوید با کسی صحبت کنید. بدون نگرانی در مورد نقطه شارژ یا باتری تلفن ، سفر کنید.

بسته های باتری در همه اندازه ها و اندازه ها موجود است. اندازه کوچک برای تقویت قابل توجه گوشی های هوشمند در جیب ، یا اندازه بزرگتر برای شارژ مجدد یا شارژ تبلت. یکی را با چند کابل یا دیگری را با چند پورت انتخاب کنید تا همزمان بیش از یک دستگاه را شارژ کنید. قلعه برق یا چیز کوچکی را انتخاب کنید و از هرجایی که شارژ کنید ، با خود در همه جا مراقبت کنید
[ بازدید : 100 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ در سال 1399

جمعه 3 بهمن 1399
16:57
احمد رضایی

انواع لپ تاپ - تقسیم بر اساس برنامه

هنگام خرید لپ تاپ جدید ، یکی از اولین س questionsالاتی که باید به آن پاسخ دهیم ، هدف آن است ، همان چیزی است که ما عمدتا قصد استفاده از آن را داریم. بسته به اینکه برای کار در دفتر ، برای تماشای فیلم ، برای بازی یا به طور عمده برای تحرک به دفترچه یادداشت نیاز داریم ، انتخاب متفاوت خواهد بود.


[ بازدید : 92 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

چگونه یک کفش خوب بخریم؟

جمعه 3 بهمن 1399
15:57
احمد رضایی

قبل از اینکه حتی پا را در یک جفت کفش مخصوص دویدن قرار دهید ، دانستن تمام جزئیات کفشی که در طی چند صد مایل آینده با شما خواهد بود ، همراه با آنچه در مراحل خرید کفش انتظار می رود ، مفید است. سرانجام ، نگاهی به کفش های مورد علاقه ما در دسته های مورد علاقه خود ، از بالشتک گرفته تا بهترین مسیرها ، بیندازید.
کفش آناتومی 101

برای شروع کار ، درک اهداف هر یک از عناصر کفش دویدن و اینکه حتی چگونه کوچکترین تمایز ممکن است بر تجربه شما تأثیر بگذارد ، مفید است. در اینجا عناصر اصلی برای دانستن وجود دارد. (و برای یک غواصی عمیق تر ، می توانید در مورد تمام عناصر کفش دویدن بیشتر بدانید.)
بالایی
Adidas Aerobounce ST
مت رینی
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

همه چیز بالای زیره. مدل های مدرن که به طور سنتی با لایه هایی از پارچه و مش دوخته شده و بهم چسبانده می شوند ، به طور فزاینده ای از بافندگی و چاپ برای ایجاد یک قسمت رویه یک پارچه استفاده می کنند که در مکان های مناسب کشیده یا پشتیبانی می شود.

به دنبال چه چیزی بگردید: بالایی که مانند پای شما شکل گرفته و از هر جایی که لمس شود صاف است و در هر جایی بند نمی شود و آن را نمی بندد.
یقه مچ پا

بروکس گلیسیرین 17
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

بسته بندی در قسمت بالای دهانه کفش که پاشنه را در جای خود نگه دارد. بعضی از کفش ها از بالشتک ضخیم استفاده می کنند در حالی که بعضی دیگر بیشتر به شکل آن اعتماد می کنند.

به دنبال چه چیزی بگردید: به لغزش پاشنه پا ، نحوه تعامل بالشتک با استخوان های کنار مچ پا توجه کنید و اینکه آیا منحنی پشت باعث تحریک تاندون آشیل می شود.
شمارنده پاشنه
Saucony Xodus ISO
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

یک فنجان نیمه سخت به صورت لایه لایه در داخل قسمت عقب پا که از پاشنه شما استفاده می شود و از آن پشتیبانی می کند. برخی از کفش ها دارای یک بسته بندی پاشنه خارجی هستند که عملکردی مشابه دارد در حالی که کفش های مینیمال شمارنده پاشنه پا را از بین می برند تا آزادی حرکت کامل داشته باشد. تحقیقات نشان داده است که شمارنده های پاشنه قادر به کنترل حرکت نیستند ، اما آنها پاشنه پا را برای فرودهای ثابت و پشتیبانی می کنند.

به دنبال چه چیزی بگردیم: پاشنه ای که باعث حرکت راحت مچ پا شود.
زین اسب
Altra Lone Peak 4
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

این ناحیه تقویت شده در اطراف فرورفتگی - قوس پای یک فرد بین توپ و مچ پا - که با بندها تعامل دارد و کفش را ایمن روی پا نگه می دارد. طراحان انواع پوشش ها ، سوراخ ها و سیستم های اتصال دهنده را ایجاد کرده اند تا زین را از نزدیک به هر شکل پا قالب بزنند.

به دنبال چه چیزی بگردید: به نحوه قرارگیری و نگه داشتن زین در پای خود توجه کنید ، ضمن اینکه امکان گنبدی شدن طبیعی قوس در حین قدم زدن را دارید ، احساس ایمنی را بدون لغزش ایجاد کنید.
جعبه toebox
Saucony Xodus ISO
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

تمام قسمت های بالایی آن از جلوی سوراخ ها تا انتهای کفش است. اغلب با سپر انگشت تقویت شده که پارچه را از انگشتان پا نگه داشته و از لک زدن ، به ویژه در کفش های دنباله دار محافظت می کند ، درپوش می بندید.

به دنبال چه بگردید: جعبه انگشتی که سر راه شما قرار نگیرد ، اجازه می دهد تا پای شما خم شود و به طور طبیعی در عرض و طول گسترش یابد بدون اینکه انگشتان شما را ببندد یا مالش دهد.
زیره
کفش ، نارنجی ، زرد ، کفش ، بنفش ، کفش ورزشی ، شخصیت خیالی ،
لاکوتا گامبیل
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

جایی که لاستیک با جاده روبرو می شود. اغلب از انواع ترکیبات لاستیکی یا فومی ساخته شده در مناطق استراتژیک برای افزایش عمر سایش یا افزایش انعطاف پذیری یا انعطاف پذیری ساخته شده است.

به دنبال چه مواردی باشید: موادی که بدون افزودن وزن اضافی یا سفتی ، کشش و دوام را ایجاد می کنند و به شکل یک رد پا هستند که با شما مطابقت داشته و از نظر پایداری زیر پا ، سطح مطلوبی را به شما می دهد.
شیارهای فلکس و فنر انگشتان پا
بروکس شبح 12
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

برای اینکه کفش مانند خم شدن پای شما خم شود ، بسیاری از کفش ها از شیارهای زیر توپ پا استفاده می کنند. چرخاندن انگشت پا به بالا ، فنر انگشت پا یا برش دادن میانه کف به یک الگوی راک ، باعث می شود پا از طریق گام بلند شود. تفاوت های کوچک در مکان یا زاویه می تواند مکانیک و احساس را تغییر دهد و اینکه چه درجه ای از انعطاف پذیری برای سرعت شما بهتر است تغییر می کند.

چه چیزی را باید جستجو کرد: کفشی که می خواهد حرکت کند یا اینکه رول شما می خواهد حرکت کند - با سرعتی که از کفش استفاده می کنید.
زیر میانی
سفید ، مشکی ، کفش ، کفش ، سیاه و سفید ، مفصل ، پا ، معماری ، عکاسی ، کفش ورزشی ،
لاکوتا گامبیل
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

مواد کف بین زیره و قسمت فوقانی ، طراحی شده برای دوش گرفتن دونده از نیروهای ضربه و هدایت پا از طریق گام.

به دنبال چه چیزی بگردید: ضخامت و ماده متوسط ​​کف پا که در سرعت دویدن درست احساس می شود ، نه خیلی نرم و نه خیلی سفت و بدون اضافه وزن.
بالشتک زدن پاشنه
New Balance Fresh Foam بیشتر
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

مواد میانی کف برای ایجاد حداقل ضربه شوک در اثر برخورد پاشنه طراحی شده است. بعضي از کفشها علاوه بر استفاده از انواع مواد بالشتک ، از ناحيه نرم تري "بالشتک تصادف" در لبه خارجي پا يا پاشنه خارجي گرد براي صاف کردن فرود برخوردارند. تحقیقات نشان داده است که بody بیشترین بالشتک سازی را برای مفاصل شما فراهم می کند و این که شما در یک کفش بالشتکی بیشتر سخت می گیرید ، بنابراین بالشتک زدن پاشنه عمدتا مربوط به راحتی درک می شود.

به دنبال چه چیزی باشید: تعادل بین بالشتک سازی ، پایداری و احساس زمین ، و توجه داشته باشید که آیا کفش به جایی که انتظار دارید لمس کرده و به شکلی درست در می آید یا در می آید.
بالشتک جلوی پا
کفش ، سفید ، قرمز ، کفش ، کارمین ، کفش ورزشی ، کفش ورزشی ، کفش در فضای باز ، چسب ، لاستیک مصنوعی ،
لاکوتا گامبیل
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

مواد میانی کف برای کاهش تأثیر بیشترین نیروهای گام در هنگام بارگیری و فشار دادن جلوی پا طراحی شده است. در حالی که مکانیک بدن تا حد زیادی بالشتک سازی را برای همه موارد بالای مچ پا فراهم می کند ، بالشتک زدن کفش جلوی پا از ساختارهای پا محافظت می کند. نوید مواد و طرح های جدید "بازگرداندن انرژی" این است که آنها می توانند هم از پای شما محافظت کنند و هم باعث تحریک آن شوند.

به دنبال چه چیزی باشید: به واکنش پذیری کفش توجه کنید ، به دنبال تعادل بین راحتی بالشتک و یک سکوی محکم فشار هستید.
قطره پاشنه پا
کفش ، کفش ، سفید ، لباس ورزشی ، کفش پیاده روی ، کفش مخصوص دویدن ، کفش ورزشی ، کفش فضای باز ، نارنجی ، نایک رایگان ،
لاکوتا گامبیل
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

اختلاف قد بین پاشنه و توپ شما هنگام ایستادن در کفش. کارشناسان در مورد اهمیت قطره مربوط به آسیب دیدگی اختلاف نظر دارند ، اما اتفاق نظر دارند که تغییر قطره نیروها را به طور متفاوتی در پا و ساق تقسیم می کند و می تواند قدم شما را تغییر دهد.

به دنبال چه چیزی بگردید: کفشی که در سرتاسر گام ، از لمس تا انگشت پا ، احساس صحیح داشته و استرس را بر روی هر قسمت ضعیف پای شما کاهش می دهد.
ویژگی های تثبیت کننده
361 قشر 3
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

طراحان از فن آوری های مختلفی (مانند ستون های میانی ، فوم های با تراکم دوگانه ، گوه های واروس ، ریل های راهنما و هندسه های کفش گسترده تر) استفاده می کنند تا سعی کنند پا را از حرکت بیش از حد ، در درجه اول بیش از حد تلفظ یا نورد به داخل ، دور کنند. دانشمندان اتفاق نظر دارند که اکثر افراد نیازی به تصحیح تلفظ ندارند ، اما به نظر می رسد دستگاه های کنترل و پایداری به برخی از دونده ها کمک می کند تا مسیر حرکتی مورد نظر خود را حفظ کنند.

به دنبال چه چیزی باشید: کفشی که به پای شما اجازه می دهد راحت و به طور طبیعی از طریق گام حرکت کند ، کفش به عنوان تکیه گاه و نه اصلاح کننده ، از ثبات برخوردار است.
اسکولاینر
طراحان GoRun MaxTrail
ترور راآب
تبلیغات - ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

پد قابل جدا شدن کف داخل کفش که خطوط زیر پای شما را بالش می کند. جوراب اتصال ، به همراه هندسه کفش ، بیشتر مواردی را که مردم به "پشتیبانی قوس" می گویند فراهم می کند و راحتی اولیه کفش را به کفش می بخشد.

به دنبال چه مواردی باشید: به احساس کفش در حال دویدن توجه کنید ، جایی که نرمتر همیشه بهتر نیست و پا به صورت پویا کار می کند تا پشتیبانی و بالشتک خود را ارائه دهد.
از اشتباهات معمول کفش پرهیز کنید

کارمندان فروشگاه های مخصوص دویدن می بینند که دونده ها هنگام ورود به خرید کفش مرتباً مرتکب همان اشتباهات می شوند. نه شما ، نه دیگر ، به لطف این توصیه از پنج صاحب فروشگاه / مدیر برجسته.
داستان مرتبط
5 هک آسان برای سفارشی سازی و کامل سازی کفش های خود

اشتباه شماره 1: خرید برای ظاهر. "برخی از دوندگان بیش از حد به مد توجه دارند و ما سعی می کنیم مردم را از این امر دور کنیم. غالباً ، وقتی کفشی بدست می آورند که خنک به نظر می رسد ، سرانجام در عرض چند ماه برمی گردند و می گویند: "این کفش به من آسیب می زند. من با آن مشکلی داشتم. ”هنگام خرید ، فکر کنید و متناسب باشید ، نه مد.” - برایان ماهون ، دونده فیلادلفیا ، فیلادلفیا

http://harajierooz.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%81%D8%B4/


[ بازدید : 93 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

بهترین تلویزیون بازار چیست؟ راهنمای خرید تلویزیون

جمعه 3 بهمن 1399
13:36
احمد رضایی

با توجه به اینکه همه تلویزیون های جدید سالهاست که مجموعه های صفحه تخت هستند ، ممکن است فکر کنید خرید برای تلویزیون ساده باشد. اما خرید تلویزیون هنوز شامل انتخاب های زیادی می شود که ممکن است برخی از آنها برای شما جدید باشد. اکنون تلویزیون های بیشتری از ویژگی هایی به نام دامنه دینامیکی بالا یا HDR برخوردارند که نویدبخش تصاویر روشن تر ، پویاتر و زنده تر و زنده تر است. شما تلویزیون های Ultra High Definition (UHD) یا 4K ، و حتی برخی از تلویزیون های 8K را مشاهده خواهید کرد که جزئیات تصویر بهتر از ارائه تلویزیون های HD ، همراه با کنتراست و رنگ بهبود یافته را نوید می دهند. بنابراین سوالی که در صورت خرید تلویزیون بزرگتر با آن روبرو خواهید شد این است که آیا زمان آن فرا رسیده است که به یکی از این تلویزیون های جدید 8K UHD بروید یا اینکه با یک مجموعه 4K معمولی گیر بیاورید.

همچنین ممکن است متوجه شوید که تلویزیون های OLED در دسته بندی های اندازه بزرگتر بر رتبه بندی تلویزیونی کنونی ما تسلط دارند. این مجموعه ها هنوز گران تر از مدل های LCD / LED هستند که عمده تلویزیون های موجود در بازار را تشکیل می دهند - هرچند که این اختلاف قیمت هر ساله کاهش می یابد - بنابراین باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش یک مجموعه با عملکرد بالا را دارد. همچنین ، هر ساله تلویزیون های LCD با عملکرد برتر بهتر می شوند و به عملکردی شبیه تلویزیون OLED نزدیک می شوند. در حال حاضر تلویزیون های OLED عمدتا از دو مارک در دسترس هستند ، ال جی الکترونیکس و اکنون سونی - ما همچنین یک تلویزیون OLED را از یک مارک در حال ظهور به نام Skyworth آزمایش کرده ایم - بنابراین در مقایسه با مجموعه های مبتنی بر LCD گزینه های کمتری برای انتخاب خواهید داشت.

اگر به دنبال مجموعه ای کوچکتر از 55 اینچ ، کوچکترین اندازه صفحه نمایش تلویزیون OLED موجود هستید ، یک مجموعه مبتنی بر LCD دریافت خواهید کرد.

هنگامی که دانستید کدام نوع تلویزیون را می خواهید ، بر روی گرفتن اندازه مناسب ، کیفیت تصویر و چند ویژگی اصلی تمرکز کنید. و اطمینان حاصل کنید که تلویزیون جدید شما از اتصالات مورد نیاز برای تجهیزات مانند پخش کننده رسانه پخش جریانی یا بلندگو میله صدا برخوردار است. رتبه بندی کامل تلویزیون ما که در دسترس دیجیتال و همه اعضای دسترسی است ، تمام ارزیابی های کیفیت تصویر را که شما نیاز دارید ارائه می دهد. به دنبال خلاص شدن از شر کابل یا تغییر ارائه دهنده ها هستید؟ بررسی خدمات مخابراتی ما ، پوشش بسته های سه گانه بازی و همچنین اینترنت ، تلویزیون و خدمات تلفن فردی را بررسی کنید.
بهترین تلویزیون را برای سرگرمی خانگی خود پیدا کنید
ما جدیدترین تلویزیون ها را آزمایش ، ارزیابی و مقایسه می کنیم ، بنابراین می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.
اندازه صفحه نمایش

شاید مهمترین انتخابی که می خواهید با یک تلویزیون جدید انجام دهید اندازه صفحه نمایش است. صفحه های تلویزیون به صورت مورب اندازه گیری می شوند و اندازه آنها از کوچکتر از 20 اینچ تا بزرگتر از 80 اینچ است. با این حال ، بسیاری از مردم در افراط خرید نمی کنند. تلویزیون هایی که به آشپزخانه یا اتاق خواب های کوچک می روند ممکن است فقط 24 تا 32 اینچ اندازه داشته باشند ، اما اگر در حال خرید تلویزیون اصلی خود هستید ، توصیه می کنیم بزرگتر شوید ، مثلاً یک مجموعه با صفحه نمایش 50 تا 65 اینچ. شما می توانید یک مجموعه بزرگتر برای اتاق های بزرگ خانوادگی یا اگر خیلی دور از تلویزیون نشسته اید در نظر بگیرید.

در حالی که هیچ قانون سخت و سریعی برای تعیین اندازه مناسب تلویزیون وجود ندارد - ترجیح شخصی ، میدان دید و حتی دقت بینایی در این زمینه نقش دارد - اما برخی از دستورالعمل های کلی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. می توانید یکی از بسیاری از ماشین حساب های آنلاین رایگان را امتحان کنید یا معادله زیر را اعمال کنید.

اگر یک مجموعه 1080p خریداری می کنید - و اکنون گزینه های کمتری در اندازه صفحه بزرگتر وجود دارد - نزدیکترین جایی که می توانید به تلویزیون بنشینید ، در حالی که هنوز حداکثر میدان دید مناسب را حفظ می کنید ، 1.6 برابر اندازه گیری مورب تلویزیون شما است. بنابراین اگر صفحه نمایش 60 اینچی دارید ، می خواهید حداقل 96 اینچ (یا 8 فوت) فاصله داشته باشید.

اگر می خواهید کار خود را با فاصله مشاهده شروع کنید ، می توانید حساب را معکوس کنید. فاصله کاناپه خود از تلویزیون را با فوت اندازه بگیرید ، آن عدد را بر 1.6 تقسیم کنید و سپس نتیجه را در 12 ضرب کنید تا اندازه گیری صفحه نمایش در اینچ انجام شود. اگر 8 فوت از جایی که می خواهید تلویزیون قرار دهید نشسته باشید ، در نهایت برای یک تلویزیون 60 اینچی خرید خواهید کرد. (اگر فقط همه چیز را در اینچ اندازه بگیرید می توانید ریاضیات را ساده تر کنید).

اما خود را ملزم به انجام این محاسبات نمی دانید. این روزها بیشتر مجموعه های بزرگتر مدلهای 4K UHD هستند و ما فکر می کنیم خریداری این مجموعه منطقی است زیرا قیمت آنها معمولاً زیاد نیست. (در حقیقت ، ممکن است شما از یک گزینه معادل 1080p در اندازه صفحه نمایش بزرگتر انتخاب نکنید.) این تلویزیون ها دارای صفحه نمایش 4K با وضوح بالاتر با پیکسل هایی با تراکم بیشتر هستند. این بدان معناست که می توانید بزرگتر شوید و فاصله نشستن شما می تواند به اندازه مورب صفحه باشد. بنابراین ، به عنوان مثال ، با یک تلویزیون 65 اینچ UHD ، می توانید 5 سانتی متر از مجموعه نزدیک بنشینید.

فقط به یاد داشته باشید که هدف ایجاد یک تجربه تماشای راحت و همهجانبه است. شما نمی خواهید آنقدر نزدیک باشید که نتوانید کل تصویر را ببینید یا آنقدر عقب باشید که جزئیات با کیفیت بالا را که برای آن هزینه می کنید از دست دهید.

همچنین باید به بودجه خود توجه کنید. می توان تلویزیون های خوبی پیدا کرد که به قیمت چند صد دلار فروخته می شوند ، در حالی که تلویزیون های دیگر با قیمت چند هزار دلار خریداری می شوند و مجموعه های زیادی نیز در این بین قرار دارند. اندازه صفحه ، ویژگی ها و مارک تجاری همه در قیمت گذاری تأثیر می گذارد.

در اینجا چند محدوده قیمت معمول برای چندین اندازه صفحه نمایش وجود دارد:

• حدود 100 تا 250 دلار برای یک مدل 32 اینچی

• 180 تا 500 دلار برای یک مجموعه 39 تا 43 اینچی

• 250 تا 700 دلار برای یک مجموعه 49 یا 50 اینچی

• 350 تا 2000 دلار fیا یک مجموعه 55 تا 59 اینچی

• 550 تا 4000 دلار برای یک مجموعه 60 یا 65 اینچی

رتبه بندی کامل تلویزیون ما بر اساس دسته بندی های اندازه صفحه که بر اساس امتیاز کلی رتبه بندی شده اند ، تجزیه می شود ، بنابراین به راحتی می توان درک کرد که تلویزیون در تست های ما چقدر عملکرد خوبی داشته و نسبت به سایر مجموعه های اندازه آن چقدر هزینه دارد.
اندازه تلویزیون 1080p و UHD براساس فاصله دید 6 و 9 فوت.
قانون کلی برای اندازه تلویزیون 1080p: مورب صفحه = فاصله تا نیمکت ، در اینچ ، تقسیم بر 1.6. با مجموعه ای 4K یا UHD می توانید بزرگتر شوید.
به رتبه بندی های تلویزیونی ما مراجعه کنید
موارد و وضوح بالا

این اصطلاحات به وضوح بومی تلویزیون اشاره دارند. یک مجموعه منظم با کیفیت بالا (HD) همچنین یک مدل 1080p نامیده می شود زیرا وضوح صفحه نمایش آن 1920x1080 است. این به این معنی است که 1920 پیکسل به صورت افقی و 1080 پیکسل به صورت عمودی دارد ، بنابراین در کل تقریباً 2 میلیون پیکسل دارد. به پیکسل ها ، اختصار "عناصر تصویر" ، به عنوان نقاط منفرد کوچک که تصویر تلویزیون را تشکیل می دهند ، فکر کنید.

تلویزیون های Ultra High Definition (UHD) که تلویزیون های 4K نیز نامیده می شوند ، وضوح صفحه نمایش آنها 3840x2160 است ، بنابراین حاوی 8 میلیون پیکسل یا چهار برابر تعداد پیکسل های منفرد یک مجموعه HD است. مجموعه متراکم تری از پیکسل ها در مجموعه های UHD ، آنها را قادر به جزئیات بیشتر تصویر می کند. مزایای تلویزیون UHD در اندازه صفحه نمایش بزرگتر - مثلاً 65 اینچ به بالا - یا هنگامی که دوست دارید با مجموعه 1080p نزدیک به تلویزیون بنشینید ، بیشتر مشهود است.

ما همچنین در حال مشاهده اولین تلویزیون های به اصطلاح 8K هستیم که دارای رزولوشن صفحه نمایش 7680x4320 با بیش از 33 میلیون پیکسل هستند. این بالاترین رزولوشن است که در استاندارد UHD تعریف شده است ، بنابراین از نظر فنی این مجموعه ها تلویزیون های UHD نیز هستند. در حال حاضر تعداد آنها زیاد نیست و به طور معمول قیمت آنها نسبت به مجموعه های 4K با اندازه قابل مقایسه گران تر است.

ما خرید یک مجموعه 8K را فعلاً توصیه نمی کنیم ، زیرا بابت آن هزینه بالایی پرداخت می کنید و هنوز محتوای 8K وجود ندارد. بنابراین این روزها خرید تلویزیون 4K بیشتر منطقی است ، به خصوص در اندازه صفحه نمایش بزرگتر که حتی یافتن مجموعه های HD نیز دشوارتر می شود. اما هنوز تلویزیون های 1080p و 720p در اندازه صفحه نمایش کوچکتر - مثلاً 32 اینچ و کوچکتر - پیدا خواهید کرد.

اکنون مقدار مناسبی از محتوای 4K برای تماشا وجود دارد ، به ویژه از سرویس های جریانی مانند آمازون و Netflix. همچنین دستگاه های پخش Blu-ray 4K Ultra HD وجود دارد که می توانند دیسک های Blu-ray 4K را پخش کنند. ما انتظار داریم که در آینده موارد بیشتری به بازار عرضه شود.

دلیل دیگری که ممکن است تصمیم بگیرید جهش تلویزیونی 4K را انجام دهید: استانداردهای برخی از ویژگی های UHD ، از جمله دامنه دینامیکی بالا (HDR) و یک پالت رنگی گسترده تر ، اکنون تنظیم شده است ، بنابراین لازم نیست نگران از دست رفتن یک دوربین باشید. ویژگی مهم جدید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دامنه دینامیکی بالا ، به بخش HDR ما در زیر مراجعه کنید.
پیکسل های تلویزیون 1080p HD.
تلویزیون 1080p

یک تلویزیون با کیفیت بالا ، با وضوح 1920x1080 ، برای اکثر بینندگان مناسب خواهد بود و در مقایسه با یک مجموعه UHD با اندازه مشابه ، کمی پس انداز خواهید کرد. تقریباً هر مجموعه 1080p موجود تلویزیون LCD با نور پس زمینه LED است ، اما تعداد محدودی از تلویزیون های OLED 1080p نیز وجود دارد. و در حال حاضر بعید است تلویزیون UHD کوچکتر از 39 اینچ پیدا کنید. ما دریافته ایم که بسیاری از بینندگان قادر به دیدن جزئیات بیشتر در یک تلویزیون UHD از فاصله طبیعی مشاهده نیستند تا زمانی که به اندازه صفحه نمایش بسیار بزرگ ، مثلاً 65 اینچ و بالاتر برسند. فقط بخاطر بسپارید که وضوح تصویر فقط یکی از خصوصیاتی است که یک تلویزیون برای تولید کاملاً عالی کیفیت تصویر دارد. تلویزیون های معمولی HD وقتی که قیمت را فاکتور می گیرید ، به ویژه در اندازه صفحه نمایش کوچکتر از 65 اینچ ، برای بسیاری از مصرف کنندگان گزینه ای عالی است.
رتبه بندی های تلویزیونی
پیکسل های تلویزیون UHD.
تلویزیون UHD 4K / 8K

به لطف صفحه نمایش با وضوح بالاتر 3840x2160 ، یک تلویزیون 4K می تواند جزئیات بیشتری از مجموعه 1080p را هنگام ارائه با محتوای UHD با کیفیت بالا نمایش دهد. تلویزیون های جدید 8K ، با صفحه نمایش 7680x4320 ، می توانند جزئیات دقیق بیشتری نیز داشته باشند. تصاویر موجود در این مجموعه ها بسته به فاصله دید شما ، واضح تر و دارای خطوط نرم تری در لبه های اشیا lines به نظر می رسند. بسیاری از مجموعه های UHD سعی می کنند تصویر را از راه های دیگر بهبود بخشند. به عنوان مثال ، ما در حال مشاهده تعداد فزاینده ای از تلویزیون های دارای HDR هستیم که سطح بالاتری از کنتراست بین روشن ترین و تاریک ترین تصاویر را فراهم می کند. تلویزیون های جدید UHD همچنین مجموعه ای از رنگ های تلویزیون را می تواند نمایش دهد ، اما بهره گیری از این مزایا به محتوای تولید شده ویژه نیاز دارد. هر ساله محتوای بیشتری که با HDR رمزگذاری شده است در دسترس است.
رتبه بندی های تلویزیونی
محدوده دینامیکی بالا (HDR)

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، بزرگترین واژه صنعت تلویزیون ، دامنه دینامیکی بالا یا HDR است. HDR وقتی درست انجام شود ، روشنایی ، کنتراست و رنگ تلویزیون را افزایش می دهد و باعث می شود تصاویر روی صفحه بیشتر به زندگی واقعی شبیه شوند.

همانطور که در تصویر دراماتیک زیر مشاهده می کنید ، هنگام کار HDR جزئیاتی را مشاهده می کنید که ممکن است در غیر این صورت مشخص نباشد ، از بافت آجر در یک مسیر سایه دار تا تفاوت های ظریف در ابرهای سفید در آسمان روز.

همچنین "برجسته های ویژه" روشن تر و واقع بینانه تری را مشاهده خواهید کرد که براقهایی از نور هستند ، مانند انعکاس خورشید از سپر کروم اتومبیل یا بال هواپیما. با HDR ، این موارد برجسته پاپ می شوند. بدون آن ، آنها نمی کردنددر مقابل سایر اشیا bright درخشان ایستادگی کنید.

HDR همه کارها را با افزایش کنتراست بین درخشان ترین سفیدها و سیاه ترین سیاه های موجود در تلویزیون انجام می دهد. از اینجاست که "دامنه پویا" در نام وجود دارد.

کلودیو سیاچی ، رئیس برنامه تست تلویزیون Consumer Reports ، می گوید: "اگر این کار به خوبی انجام شود ، نور طبیعی بیشتری از محتوای تصویر را نشان می دهد." وی می افزاید: "HDR می تواند عضلات برد پویای خود را در صحنه های شدید آفتابی که کنتراست تلویزیون را به حد محدود می رساند منعطف کند ، اما همچنین مزایای ظریف تر HDR را در صحنه های با نور ساده تر خواهید دید."

به طور معمول ، تلویزیون های HDR نیز رنگ های زنده و متنوع تری نسبت به مجموعه های دیگر تولید می کنند. به این دلیل که HDR اغلب با قابلیت "گستره رنگ گسترده" یا WCG جفت می شود.

تلویزیون های HDTV استاندارد می توانند حدود 17 میلیون رنگ را نمایش دهند اما کسانی که دارای WCG هستند می توانند تا یک میلیارد نمایش دهند. این مانند این است که به تلویزیون خود یک جعبه مداد رنگی بزرگتر بدهید تا با آن بازی کند.

اما هر بار که تلویزیون را روشن می کنید تمام آن کنتراست و رنگ خارق العاده را مشاهده نخواهید کرد. برای استفاده از HDR و WCG باید در حال پخش یک فیلم یا نمایش تلویزیونی باشید که تسلط داشته باشد. می توانید محتوای 4K را با HDR از طریق سرویس های جریانی ، دیسک های Blu-ray 4K و حتی از سرویس تلویزیون ماهواره ای DirecTV دریافت کنید. اما ما انتظار داریم که محتوای HDR بیشتری از جمله از طریق یک استاندارد پخش مستقیم از طریق هوا که در یکی دو سال آینده راه اندازی می شود ، در دسترس باشیم. (ببینید که در آن می توانید محتوای 4K را با HDR تماشا کنید.)

انواع HDR
تاکنون درباره HDR به گونه ای صحبت کردیم که گویی فقط یک فناوری است ، اما چند نوع HDR وجود دارد که هرکدام مجموعه مشخصات فنی متفاوتی را دنبال می کنند.

این می تواند پیچیده شود و قبل از اینکه ما به جزئیات بپردازیم خبرهای خوبی وجود دارد.

ابتدا تلویزیون شما باید نوع HDR مورد استفاده در محتوا را به طور خودکار تشخیص دهد و روش صحیحی را برای پخش آن انتخاب کند.

دوم ، به نظر نمی رسد نوع HDR در حال حاضر خیلی مهم باشد. آنچه در آزمایشگاه های خود دیده ایم این است که تلویزیون های با عملکرد بالا می توانند با انواع مختلف HDR کار بسیار خوبی انجام دهند. کیفیت تلویزیون از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین منطقی است که بهترین تلویزیون ممکن را صرف نظر از نوع HDR پشتیبانی از آن خریداری کنید.

با این حال ، اگر می خواهید تفاوت بین انواع HDR را درک کنید ، در اینجا یک نمای کلی است.

یک نوع به نام HDR10 به عنوان یک استاندارد باز پذیرفته شده است. استفاده از آن رایگان است و همه تلویزیون های 4K با HDR از آن پشتیبانی می کنند. این مورد در مورد همه دستگاه های پخش Blu-ray 4K Ultra HD و برنامه نویسی HDR نیز صدق می کند ، بنابراین شما با مجموعه ای که قادر به پخش HDR نیست گیر نخواهید داشت.

اما برخی تلویزیون ها نوع دیگری از HDR را نیز به نام Dolby Vision ارائه می دهند که به عنوان نسخه پیشرفته HDR10 معرفی می شود. شرکت ها برای استفاده از آن مجوز پرداخت می کنند. روی کاغذ مزایایی دارد. به طور خاص ، از فراداده "پویا" پشتیبانی می کند ، جایی که سطح روشنایی یک فیلم یا نمایش را می توان صحنه به صحنه تغییر داد. در مقابل ، HDR10 از فراداده "ثابت" استفاده می کند ، جایی که سطح روشنایی برای کل فیلم یا نمایش تنظیم شده است.

Dolby Vision در استفاده از فراداده پویا تنها نیست. نسخه جدیدتر HDR10 وجود دارد که HDR10 + نام دارد. همچنین ، دارای فراداده پویا است که HDR10 را بیشتر به Dolby Vision شبیه می کند. در حال حاضر عمدتا توسط سامسونگ ، که HDR10 + را توسعه داده است ، و آمازون پشتیبانی می کنند که گفته است از HDR10 + در سرویس پخش جریانی خود پشتیبانی می کند. ما خواهیم دید که آیا سایر تولیدکنندگان تلویزیون از آن استفاده می کنند یا خیر.

همچنین ممکن است در ماه های آینده چیزی درباره قالب HDR دیگری به نام HLG (هیبرید ورود گاما) بشنوید. اگر برای نسل بعدی سیگنالهای تلویزیونی رایگان از طریق هوا که از استانداردی به نام ATSC 3.0 پیروی می کنند ، استفاده شود ، می تواند مهم باشد. بسیاری از تلویزیون های جدید از HLG پشتیبانی می کنند ، اما به نظر می رسد در صورت لزوم دیگران می توانند به روزرسانی سیستم عامل را دریافت کنند. این فقط برای افرادی که از طریق آنتن تلویزیون دریافت می کنند و دارای بازگشت هستند ، اهمیت دارد.

سرانجام ، عطر و طعم دیگری از HDR وجود دارد که توسط Technicolor Advanced HDR نامیده می شود. این در اروپا بیشتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد استفاده می شود. در حال حاضر ، برخی از تلویزیون های LG 4K از آن پشتیبانی می کنند و فیلیپس گفت که مدل های تلویزیون 2019 آن را دارند. در اواخر سال گذشته ، انجمن Blu-ray Disc گفت که Technicolor HDR یکی از سه فناوری اختیاری HDR خواهد بود - سایر فناوری ها Dolby Vision و HDR10 + هستند - توسط این گروه پشتیبانی می شود. HDR10 تنها قالب اجباری HDR است و همه تلویزیون ها از آن پشتیبانی می کنند.

آیا همه تلویزیون های HDR برابر هستند؟
خیر ، آزمایش های ما نشان می دهد که هر تلویزیونی با "HDR" روی جعبه نوشته شده است ، تصاویر یکسان واقعی و واقعی تولید نمی کند. این یکی از دلایلی است که ما اکنون در رتبه بندی های تلویزیونی خود نمره HDR جداگانه ارائه می دهیم.

اول از همه ، وقتی صحبت از کیفیت تصویر ، HDR یا عدم HDR است ، تلویزیون ها روی نقشه قرار دارند. اما چالش های خاص این فناوری نیز وجود دارد. از همه قابل توجه تر ، ممکن است تلویزیون به اندازه کافی روشن نباشد که بتواند واقعاً HDR را ارائه دهد. برای درک دلیل ، شما باید "nits" خود را بشناسید ، واحدهایی که برای اندازه گیری روشنایی استفاده می شوند.

تلویزیون های HDR با عملکرد بهتر معمولاً حداقل 600 نیت از حداکثر روشنایی را تولید می کنند ، با عملکرد عالی 1000 نیت یا بیشتر. اما بسیاری از تلویزیون های HDR فقط 100 تا 300 نیت تولید می کنند. با یک تلویزیون کم قدرت ، آتش پرتاب موشک به یک شعله ور شدن سفید عظیم تبدیل می شود. با تلویزیون روشن تر ، می توانید زبان های آتش وسیگار بکشید ، گویی واقعاً آنجا هستید.

سیاچی می گوید: "مزایای HDR اغلب با نمایشگرهای متوسط ​​از بین می رود."

چگونه می توانم تلویزیون عالی HDR را از تلویزیون بد تشخیص دهم؟
متأسفانه ، شما فقط نمی توانید بسته بندی را بخوانید - یا حتی به شکل ظاهری تصویر در فروشگاه اعتماد کنید.

برخی از تلویزیون ها دارای نشان Ultra HD Premium هستند ، این نشان می دهد که توسط یک گروه صنعتی به نام UHD Alliance به عنوان مجموعه های با کارایی بالا گواهی شده اند ، اما همه شرکت ها همکاری نمی کنند. به عنوان مثال ، ال جی و سامسونگ در این برنامه شرکت می کنند. سونی و ویزیو این کار را نمی کنند.

در عوض چه باید کرد؟ رتبه بندی های تلویزیونی ما را که اکنون دارای نمره HDR هستند ، بررسی کنید.

همانطور که خواهید دید ، تلویزیون های با بهترین HDR گرانترین تلویزیون ها هستند. اما همچنین گزینه های خوبی برای افرادی که می خواهند هزینه کمتری خرج کنند نیز وجود دارد. و اگر یک مجموعه کوچکتر خریداری می کنید یا فقط می خواهید با کیفیت 4K و HDR صبر کنید ، می توانید چندین گزینه خوب و ارزان پیدا کنید.
عکسی از یک چرخ و فلک که تصاویر SDR و HDR را در کنار هم مقایسه می کند.
HDR می تواند به زنده شدن تصاویر کمک کند.
رتبه بندی های تلویزیونی از گزارش های مصرف کننده
تصمیم بگیرید که آیا تلویزیون هوشمند می خواهید یا خیر

به نظر می رسد تلویزیون های هوشمند مانند فیلم های گربه ای و کارداشیانز همه جا هستند. این تلویزیون های محبوبیت روزافزون می توانند به محتوای آنلاین مانند سرویس های پخش جریانی ویدیو از Amazon Prime و Netflix دسترسی داشته باشند. تلویزیون های هوشمند پایه ممکن است به محبوب ترین سرویس ها محدود شوند و دیگران طیف گسترده ای از برنامه ها را ارائه می دهند. بسیاری از آنها دارای مرورگرهای وب کامل هستند و تلویزیون های هوشمند پیچیده تری می توانند به دستورات صوتی پاسخ دهند ، توصیه های برنامه را ارائه دهند و به شما اجازه می دهند از طریق تلفن هوشمند خود بر روی صفحه تلویزیون محتوای خود را مشاهده کنید.

طبق تحقیقات شرکت تحقیقات بازار IHS Markit ، بیش از 70 درصد تلویزیون های فروخته شده این روزها اکنون تلویزیون های هوشمند هستند. اما اگر یک تلویزیون ابتدایی تر را در نظر دارید یا از قبل تلویزیون تلویزیونی ندارید که فاقد تلفن هوشمند است ، می توانید با استفاده از پخش کننده رسانه پخش جریانی جداگانه مانند Amazon Fire TV ، Apple TV ، Google Chromecast یا پخش کننده روکو (جزئیات زیر.)

برخی از تولیدکنندگان سیستم عامل های تلویزیون های هوشمند خود را توسعه داده اند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است از یک سیستم مجاز مانند Android TV از Google یا Roku TV استفاده کنند. یک تلویزیون با تلفن های هوشمند داخلی می تواند دسترسی به محتوا را آسان کند - فقط یک کنترل از راه دور تنها وجود دارد - اما یک پخش کننده رسانه پخش جریانی جداگانه ممکن است گزینه های محتوای بیشتری داشته باشد یا از رابطی استفاده کنید که پیدا کردن و دسترسی به محتوای آن را آسان تر می کند.

این روزها تلویزیون های بیشتری با پشتیبانی از دستیارهای دیجیتال صوتی دارای شخص ثالث مانند آمازون الکسا و دستیار Google ارائه می شوند. با این کار می توانید کنترل های اساسی تلویزیون - مانند افزایش و کاهش میزان صدا ، و تغییر کانال یا ورودی ها - و نمایش ها و فیلم ها را با استفاده از دستورات صوتی جستجو کنید. بعضی اوقات می توانید سایر دستگاه های سازگار مانند بلندگوهای هوشمند ، چراغ ها یا ترموستات را از طریق تلویزیون کنترل کنید.
پخش کننده های رسانه ای مختلف
پخش جریانی رسانه ها

پخش کننده های رسانه پخش جریانی یک افزودنی محبوب برای تلویزیون ها هستند ، که جریان های فیلم ، تلویزیون ، موسیقی و بازی ها را به تلویزیون هایی می رسانند که دسترسی به اینترنت ندارند. حتی اگر تلویزیون هوشمند دارید ، ممکن است پخش کننده جریانی را در نظر بگیرید که دارای ویژگی ها یا خدماتی است که تلویزیون شما از آن برخوردار نیست یا فقط عملکرد بهتری دارد.

بیش از دوازده مدل پخش کننده پخش جریانی وجود دارد که در دو سبک جعبه تنظیم بالا و پخش کننده هایی به اندازه درایو فلش USB ارائه می شوند. ابتدایی ترین آن ها از فیلم 1080p پشتیبانی می کنند ، در حالی که بسیاری از مدل های جدید می توانند محتوای 4K را از سرویس های جریانی که ارائه می دهند ، پخش کنند.

قیمت مدل های 4K از حدود 50 دلار برای تلویزیون Fire Amazon یا پخش کننده Roku شروع می شود و برای تلویزیون Apple حدود 180 دلار است. می توانید با قیمت 1080p با قیمت 30 دلار تهیه کنید. از آنجا که مدل های 4K غالباً دارای تخفیف تبلیغاتی هستند ، تهیه یک پخش کننده 4K برای بیشتر مصرف کنندگان بیشترین معنا را دارد زیرا خرید تلویزیون بعدی آنها احتمالاً مدل 4K خواهد بود.

و توجه داشته باشید که پخش ویدئو برای جلوگیری از یخ زدن یا بافر شدن فیلم به اتصالات پهن باند و WiFi قوی نیاز دارد. اگر بیشتر سرگرمی خود را به اینترنت منتقل می کنید ، ممکن است لازم باشد که به یک اتصال سریعتر ارتقا دهید.
پخش جریانی امتیازات Media Player
یک تلویزیون هوشمند.
تلویزیون های هوشمند

تلویزیون های هوشمند ، تلویزیون های اینترنتی یا تلویزیون های متصل نیز نامیده می شوند ، می توانند پل ارتباطی شما با دنیایی از محتوای آنلاین باشند که می توانید مستقیماً از خود تلویزیون به آنها دسترسی داشته باشید. این روزها بیشتر تلویزیون های هوشمند به شما امکان می دهند به چندین سرویس پخش جریانی ویدئویی مانند Amazon Prime ، DirecTV Now ، Hulu ، Netflix ، Sling TV ، YouTube TV و Vudu ، به علاوه یک یا چند سرویس موسیقی اینترنتی مانند Pandora و Spotify دسترسی داشته باشید. بسیاری از تلویزیون های هوشمند همچنین به شما اجازه می دهند به سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر بروید و چندین بازی غیر رسمی نیز پشتیبانی می کنند.

تلویزیون های هوشمند بیشتر اکنون با استفاده از فناوری های اختصاصی هوش مصنوعی (AI) خود ، یا با دستیارهای دیجیتال شخص ثالث مانند Amazon's Alexa و Google Assistant کار می کنند ، قابلیت صدا دارند. (برخی از مجموعه ها ممکن است هر سه دستگاه را داشته باشند.) برخی از تلویزیون های مارک های بزرگ نیز به سایر دستگاه های خانه هوشمند متصل می شوند و با آنها ارتباط برقرار می کنند ، به شما این امکان را می دهد که موسیقی را روی بلندگوهای هوشمند پخش کنید ، دما را روی ترموستات های هوشمند بالا یا پایین بیاورید یا تنظیم کنید روشنایی اتاق روی لامپهای هوشمند ، همه از تلویزیون.

مانند صفحه رسانه ای جریان دارrs ، تلویزیون های هوشمند باید به شبکه خانگی شما متصل شوند. توصیه می کنیم در صورت امکان از اتصال اترنت سیمی استفاده کنید ، اما اکنون همه تلویزیون های هوشمند دارای WiFi داخلی برای دسترسی بی سیم به شبکه شما هستند.
رتبه بندی های تلویزیونی ما را بررسی کنید
زاویه دید را بررسی کنید

با وجود بسیاری از پیشرفت ها ، اکثر LCD ها هنوز یک نقص قابل توجه دارند: زاویه دید محدود. این بدان معناست که تصویر فقط از یک نقطه شیرین کاملاً باریک درست در مقابل صفحه به نظر می رسد. توصیه می کنیم زاویه دید را با تماشای تلویزیون از خاموش به کنار و از بالا و پایین قسمت اصلی تصویر بررسی کنید. وقتی از مرکز صفحه دور می شوید ، تصویر می تواند کم نور شود ، کنتراست و دقت رنگ را از دست بدهد یا به نظر برسد که شسته شده است. و درجه تخریب تصویر از مدل به مدل دیگر متفاوت است. ما دریافته ایم که تلویزیون هایی که از پانل های LCD "IPS" استفاده می کنند ، زاویه دید وسیع تری از مجموعه های LCD را ارائه می دهند ، اگرچه گاهی اوقات می تواند به ازای کنتراست باشد.

در مقابل ، تلویزیون های OLED تقریباً مانند تلویزیون های پلاسما زاویه دید نامحدود دارند.

اخیراً ، برخی تلویزیون های سامسونگ و سونی را دیده ایم که زاویه دید آنها برای استفاده از یک مجموعه مبتنی بر LCD بیش از حد متوسط ​​و بدون استفاده از پنل های IPS است. تلویزیون های دو سری QLED سامسونگ - نمونه های برتر Q80 و Q90 - دارای بیشترین زاویه دید هستند که از تلویزیون LCD دیده ایم.

اگر سعی می کنید زاویه دید تلویزیون در فروشگاه را بررسی کنید ، توجه داشته باشید که تنظیمات خرده فروشی تلویزیون معمولاً روشنایی را کاهش می دهد و رنگ ها را به سطوح غیرطبیعی می رساند و به طور مصنوعی دید خارج از زاویه را بهبود می بخشد. هر آنچه را که در فروشگاه تجربه می کنید ، مهم است که پس از تنظیم آن در خانه ، زاویه دید را نیز بررسی کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم فوراً این کار را انجام دهید تا اگر اثبات شد ناامید کننده است ، به راحتی بتوانید مجموعه را برگردانید.
شخصی که مستقیماً جلوی تلویزیون نشسته است.
تصویر یک تلویزیون هنگامی که درست در مقابل آن نشسته اید به نظر می رسد. کیفیت تصویر را از زاویه دید مختلف بررسی کنید.
برای بررسی بیشتر رتبه بندی های تلویزیونی
برای اطلاعات بیشتر راهنمای خرید فیلم ما را مشاهده کنید

فناوری تلویزیون دائماً در حال پیشرفت است. در اینجا یک نقشه راه وجود دارد که به شما کمک می کند هنگام خرید تلویزیون جدید ، شرایط و انواع مختلف را مرور کنید.
اتصالات درست را ایجاد کنید

فراموش نکنید که قبل از خرید اتصالات تلویزیون را در نظر بگیرید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که از نوع ورودی و خروجی مناسب برای پشتیبانی از چرخ دنده های صوتی / تصویری شما برخوردار است.

تقریباً همه تلویزیون ها در حال حاضر دارای اتصالات ورودی جانبی و همچنین ورودی های عقب هستند که برخی از انعطاف پذیری ها را برای اتصال اجزای منبع به تلویزیون شما فراهم می کند. ورودی هایی که در کنار یا پایین تلویزیون قرار دارند بهترین عملکرد را دارند اگر شما یک تلویزیون را به دیوار نصب کنید. اگر در حال نصب تلویزیون بر روی دیوار هستید ، می توان از یک توسعه دهنده کوتاه HDMI برای استفاده از اتصالات کمی راحت تر استفاده کرد.

منبع : راهنمای خرید تلویزیون – چه مارک تلویزیونی بخریم ؟


[ بازدید : 93 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

راهنمای خرید بهترین لپ تاپ :: خرید لپ تاپ

پنجشنبه 4 دی 1399
23:36
احمد رضایی

خرید بهترین لپ تاپ ، راهنمای خرید بهترین لپ تاپ در این مقاله ... اگر می خواهید بهترین لپ تاپ را بخرید با ما همراه باشید ...
[ بازدید : 116 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

جدید : کد تخفیف دیجی کالا

شنبه 29 آذر 1399
20:16
احمد رضایی

فروشگاه آنلانی یا اینرنتی دیجی کالا digikala یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی دنیا است. که توسط دو برادر در تهران تاسیس شد و الان با گذشت حدود 15 سال از تاسیس ان به یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در جهان و در خاورمیانه بدل شده است.

دیجی کالا بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران است. بیش از ده سال از افتتاح فروشگاه می گذرد. دیجی کالا در سال 1983 با تنها پنج کارمند استخدام شد. این فروشگاه را می توان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین با استفاده از توکن الکترونیکی نامید. البته دیجی کالا هرگز توسعه را متوقف نکرده و فروشگاه خود را گسترش داده است. محصولات DJI در ابتدا تنها فروشنده مواد اولیه بودند و اکنون به یک ترفند برای فروشندگان متوسط ​​و خریداران با عملکردهای جدید تبدیل شده است. بسیاری از فروشندگان محصولات خود را به Digi می فروشند.

اگر مدت طولانی است که این کار را انجام می دهید ، پس احتمالاً می دانید که فروشگاه های آنلاین فروش تلفن های همراه و دوربین های خود را آغاز کرده اند. با گذشت زمان ، رده محصول همچنان در حال رشد است و اکنون Digigala می تواند همه چیز را خریداری کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که DJ Good ارتباط بسیار خوبی با واردکنندگان و توزیع کنندگان دارد ، بنابراین در مقایسه با رقبای خود بهتر می توانیم نیاز بسیاری از مشتریان را برآورده کنیم.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این فروشگاه آنلاین جزئیات محصول و اطلاعات کامل است. این ویژگی به شما امکان می دهد محصولات مورد علاقه خود را بصورت آنلاین و بدون دسترسی خریداری کنید.
وقت آن است که روش های مدرن محصولات دیجیتال را درک کنید (آنها را به دست آورید ، آنها را به دست آورید).

محصولات دیجیتال: این دسته لوازم جانبی الکترونیکی مانند تلفن همراه ، لپ تاپ ، تبلت و هدفون را شامل می شود.

لوازم آرایشی ، بهداشت و ایمنی: این دسته شامل لوازم آرایشی ، بهداشتی ، محصولات مراقبت شخصی ، عطر ، عطر ، ...

وسایل نقلیه ، تجهیزات و مدیریت: اتومبیل های ایرانی و خارجی ، مسافران ، تجهیزات مصرفی ، وسایل نقلیه اداری و غیره محصولات مشابه در این گروه به فروش می رسد.

مد و لباس: مردان ، زنان ، کودکان ، ورزش ، ساعت ، ساعت ، لوازم جانبی و ... محصولاتی هستند که در این فصل یافت می شوند.

خانه و آشپزخانه: در این بخش تجهیزات صوتی و تصویری ، کد تخفیف دیجی کالا - جدید دکوراسیون ، لوازم خانگی و محصولات سوپرمارکت ارائه می شود.

کتاب ها ، ویراستاران و وسایل هنری: همانطور که از نامش پیداست ، این گروه شامل کتاب ، مجله ، کتاب صوتی ، محصولات آموزشی ، آلات موسیقی و ... است. محصولات برای فروش
دیجی کالا به کدام شهرها می فرستد؟

کالاهای دیجیتال بدون محدودیت به تمام نقاط ایران ارسال می شوند.
چگونه محصولات DJ خریداری کنیم؟

پرداخت محصولات خریداری شده از سراسر ایران بصورت آنلاین انجام می شود. مشتریانی که در شهرهای دارای خدمات پیک مستقر هستند نیز می توانند از گزینه پرداخت درب منزل استفاده کنند.
از کجا می توانم اطلاعات اضطراری را بدست آورم؟

تهران ، کرج ، تبریز ، کرمانشاه ، کم ، دزد ، قزوین ، زنجان ، کازان ، اردبیل ، گرگان ، ارومیه ، اراک ، هورا ملاباد ، مشهد ، اهواز ، شیراز ، کرمان ، بندرعباس ، زهدان ، شهفهان ، اصفهان ، دورادابا فلامین ، نالا جاه به بهارستان) ، گیلان موج (رشت ، انزلی ، راشیجان ، کوشسفهان ، لنگرود ، اشرفی آستانه) ، سلمان ، روسال تا همام) ، مازاماس ، مازامران ، ساراند ناکا ، بچار ، بابورسر.

50درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه ساعت های پرفروش

15هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا Digikala قابل استفاده برای همه کاربران

15هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا Digikala قابل استفاده برای همه کاربران

15هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا Digikala

30درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه ملزومات سفر

20درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه انواع چمدان

10درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه انواع دوچرخه‌

50درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه انواع چمدان

15درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه اکسسوری‌های چرم

20درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه شال و روسری

50درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه ساعت های پرفروش

20هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا Digikala قابل استفاده برای همه کاربران

15هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا Digikala قابل استفاده برای همه کاربران

15هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا Digikala قابل استفاده برای مشترکین رایتل

20هزار تومان کد تخفیف دیجی کالا Digikala قابل استفاده برای محصولات سوپرمارکتی

20درصد کد تخفیف دیجی کالا Digikala ویژه محصولات سوپرمارکتی[ بازدید : 128 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

کد تخفیف دیجی کالا

دوشنبه 24 آذر 1399
20:02
احمد رضایی

کد تخفیف دیجی کالا و جدیدترین اینترنتی محبوب دیجی کالا (digikala ) را پیدا کنید


[ بازدید : 129 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

کد تخفیف جدید و تازه دیجی کالا

جمعه 21 آذر 1399
16:24
احمد رضایی

کد تخفیف جدید دیجی کالا

(فارسی: دیجی‌کالا) ، یک شرکت تجارت الکترونیکی ایرانی است که در تهران مستقر است. این در جولای سال 2006 توسط برادران دوقلو حمید و سعید محمدی تاسیس شد که هنگام تلاش برای خرید یک دوربین دیجیتال تجربه ناخوشایندی داشتند و پس از آن از 10،000 دلار


[ بازدید : 144 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ارزون تر بخرید است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس نقاشی ساختمان ویلچر انواع بادام پروژه متلب خرید آنتی ویروس کسپر اسکای و بیت دفندر پاسپورت دومینیکا چاپ چسب ، چاپ نوارچسب چاپ چسب چاپ نوار چسب قیمت نایلون حبابدار فروش نایلون حبابدار ،قیمت نایلون حبابدار فروش نایلون حبابدار ،قیمت نایلون حبابدار کیسه حبابدار فروش پلاستیک حبابدار خرید سیسیکم خرید iptv
بستن تبلیغات [X]